KVIETIMAI, VOKAI: VESTUVINIAI, ŠVENTINIAI

Kvietimai į vestuves, gimtadienius, jubiliejus, krikštynas

Vestuviniai kvietimai, sendinta rožinė, rožinio kvarco atspalvis, quartz rose, bijūnai, vestuvinis, krikštynų, gimtadienio, vokas su inicialais, monograma

KVIETIMAI „BIJŪNAI“

Kodas: 1133k

Elegantiškoms, bijūnais kvepiančioms vestuvėms, krikštynoms ar gimtadieniui. Kvietimas pagamintas iš balto faktūrinio ir rožinio medvilnės popieriaus. Rankų darbo vokas iš balto, sidabru spindinčio popieriaus. Bijūnų iliustracijas kvietimams sukūrė dailininkė. Papildomai galima įsigyti tos pačios serijos svečių korteles.
Voko dydis: 14,6x10,5 cm.

Kvietimas: 2,29 €
Vokas: 1,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, natūralus craft (kraftinis) popierius, mandala, citata, personalizacija

KVIETIMAI „VYŠNIŲ DVARAS“

Kodas: 1164k

Kvietimai su menininkės iliustracija – vyšnių žiedais. Pagaminti iš dekoratyvinio bordo atspalvio popieriaus, balto reljefinio ir balto spindinčio popieriaus. Perrišti atlaso juostele. Kvietimai sulankstomi į 3 dalis, primena voką.
Kvietimo dydis: 14,5x10 cm.

Šiuo metu neturime

Užsakyti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, rožės, gėlės, floristiniai motyvai, rožinės, raudona, vyšninė, bordo, inicialai, monograma

KVIETIMAI „ROŽĖS“

Kodas: 1067k

Išlankstomas į 3 dalis kvietimas su rožių puokštės iliustracija ir personalizuota jaunavedžių monograma. Dekoruotas Svarovskio kristalais. Pagamintas iš sidabru spininčiu popieiaus ir balto reljefinio popieriaus. Yra galimybė papildomai užsisakyti prie šių kvietimų priderintą voką ir svečių korteles.
Kvietimo dydis: 13,5x13,5 cm

KAINA: 3,69 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, vintažiniai šriftai, natūralus popierius, eko stilius, ruda

KVIETIMAI „RETRO“

Kodas: 1091k

Rustikalinio retro stiliaus vestuvinis ar gimtadienio kvietimas su vintažiniais grafikos elementais (maketas gali skirtis priklausomai nuo teksto, derinamas asmeniškai). Kvietimui panaudotas natūralus, perdirbtas šviesus popierius ir spindintis rudas popierius su auksinėmis „dulkėmis“ (vietoj jo galima rinktis natūralų rudą popierių). Perrištas linine virvute.
Kvietimo dydis: 13,5x13,5 cm.

KAINA: 2,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, su nėriniais, nėrinukais, širdute balta, ruda, natūralus

KVIETIMAI „VINTAŽAS“

Kodas: 1087k

Vintažinio stiliaus vestuvinis kvietimas, kuriame sujungta prabanga, natūralumas ir romantika. Rudas, spindintis, kraftinio atspalvio popierius su lengvomis auksinėmis „dulkėmis“, puošnūs balti nėriniai, balta veltinio širdutė ir natūrali lininė virvutė. Viduje tekstas atspausdintas ant baltuoju auksu spindinčio popieriaus.
Kvietimo dydis: 10,5x14,8 cm.

KAINA: 3,45 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, prabangus, auksinė, ruda, dryžiai

KVIETIMAI „ELEGANCIJA“

Kodas: 1110k

Prabangus kvietimas su auksiniais ir rudais dryžiais, įkvėptas XVIII amžiaus elegancijos. Kvietimui taip pat naudojamas dramblio kaulo atspalvio relfefinis ir auksinis „glitter“ popierius rūšys. Viduje atspausdintas tekstas ant popieriaus, spindinčiu baltuoju auksu. Kvietimas papuoštas atlaso juostele ir Swarovskio kristalai. Personalizuoti jaunavedžių ar jubiliato inicialai.
Kvietimo dydis: 13,5x13,5 cm.

KAINA: 4,29 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, auksinis gyvybės medis, auksinė, glitter gold, dramblio atspalvio, vestuvinis, krikštynų, gimtadienio

KVIETIMAI „GYVYBĖS MEDIS“

Kodas: 1156k

„Elegantiškas dramblio kaulo atspalvio kvietimas su ryškiais auksiniais akcentais, kurie papildo vienas kitą savo kontrastingomis faktūromis. Metalo auksas, blizgių dulkių auksas (glitter gold), metalinis aukso spalvos medis.
Kvietimo dydis: 10,5x14,7 cm.

KAINA: 2,89 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, auksinė, smėlio, jūra, pajūrio, jūros žvaigždės, kriauklės, kvietimas vestuvinis, vestuvių, krikštynų, gimtadienio

KVIETIMAI „AUKSINĖ JŪRA“

Kodas: 1150k

Elegantiškoms vestuvėms pajūryje. Švelnių, pastelinių atspalvių kvietimas iš auksinio ir balto popieriaus. Kriauklių, jūros žvaigdžių ir perlų iliustracija. Vokas iš spindinčio balto popieriaus.
Voko dydis: 14x14 cm.

Kvietimas: 2,69 €
Vokas: 1,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, prabangus, auksinė spalva

KVIETIMAI „AUKSINĖ PRABANGA“

Kodas: 1090k

Prabangus, klasikinis kvietimas. Dramblio kaulo ir auksinė („glitter“, su bližgučiais) spalva. Reljefinis popierius. Atlaso kaspinėlis. Prabangus. Su ryškiu aukso spindesiu.
Kvietimo dydis: 13x13 cm.

KAINA: 3,74 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, vintažas, rustic, rustikalinis, žalias, sąmaninis, vokas su įdėklu, madingi raštai

KVIETIMAI „ŽALUMA“

Kodas: 1139k

Vestuvėms su žaliais akcentais. Kvietimas pagamintas iš reljefinio ir glotnaus popieriaus. Rankų darbo vokas iš medvilninio popieriaus (sąmanų atspalvio), viduje dekoratyvinis įdėklas su žaliais ornamentais.
Voko dydis: 14,6x10,5 cm.

Šiuo metu neturime

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, greenery, eukaliptas, šakelės, geometrinės formos, geometric

KVIETIMAI „EUKALIPTAS“

Kodas: 1065k

„Greenery“ stiliaus vestuvinis kvietimas su eukaliptų šakelių iliustracija. Atspausdintas ant balto reljefinio popieriaus. Vokas gali būti pagamintas iš auksinio arba balto spindinčio popieriaus. Papildomai galima įsigyti šios kolekcijos meniu ir svečių korteles.
Kvietimo dydis: 14x14 cm.

Kvietimas: 2,09 €
Vokas: 1,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, natūrali balta, vokas su jaunųjų vardais, gėlės

KVIETIMAI „TARP GĖLIŲ“

Kodas: 1140k

Madingiausios gėlės ir madingiausias šiuolaikinės kaligrafijos šriftas. Kvietimui panaudotas natūralus, perdirbtas, nebalintas (off-white) popierius ir sidabrinis popierius. Rankų darbo vokas su jaunavedžių (arba svečių) vardais. Papildomai galime pasiūlyti tokio pat dizaino svečių korteles.
Voko dydis: 14,6x10,5 cm.

Kvietimas: 2,39 €
Vokas: 1,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, prabangus, sendintas, sidabrinis, dvaro laikai, marmūras

KVIETIMAI „DVARAS“

Kodas: 1143k

Inspiruotas senų dvaro laikų. Tarsi lengvai sendintas. Šilko popierius su sidabriniais raštais suderintas su šviesiai pilkšvo marmuro tekstūros popieriumi.
Kvietimo dydis: 10,5x14,8 cm.

KAINA: 2,76 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai su vyšnių žiedais, sakuros, kvietimas vestuvinis, vestuvių, vestuvėms, krikštynų, gimtadienio

KVIETIMAI „VYŠNIŲ ŽIEDAI“

Kodas: 1147k

Baltas kvietimas su rožiniais akcentais. Pagamintas iš balto, sidabru spindinčio ir balto reljefinio popierius. Dailininkės iliustracija – vyšnių žiedai, sakuros. Rankų darbo vokas (personalizuojamas). Taip pat galime pasiūlyti svečių korteles iš šios kolekcijos.
Voko dydis: 14,6x10,5 cm.

Kvietimas: 1,99 €
Vokas: 1,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, šilko popierius, medvilnės popierius, sidabrinė prabanga, ekologiškas

KVIETIMAI „SIDABRINĖ PRABANGA“

Kodas: 1144k

Ypatinga popieriaus sudėtis. Šilko popierius su sidabriniais piešiniais ir pieno baltumo medvilnės popierius. Ekologiškumas ir prabanga.
Kvietimo dydis: 10,5x14,8 cm.

KAINA: 2,29 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, dėžutėje, dramblio kaulo, auksinė, drugelis, susuktas į rulonėlį

KVIETIMAI „DRUGELIS“

Kodas: 1136k

Komplektą sudaro susuktas į rulonėlį ir perrištas kaspinu kvietimo lapas ir rankų darbo, dekoratyvinė dėžutė. Kvietimas pagamintas iš permatomo auksinio popieriaus. Dėžutė dramblio kaulo atspalvio, iš reljefinio popieriaus.
Dėžutės dydis: 14,3x3x3 cm.

KAINA: 5,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, sidabriniai, pilki, prabangūs, su gėlėmis, įspaudai, reljefai, vokas. Vestuvėms dvare, pilyje, prašmatiame restorane

KVIETIMAI „SIDABRAS“

Kodas: 1137k

Klasikinėms vestuvėms ar jubiliejui. Kvietimas pagamintas iš šviesaus, reljefinio sidabrinio popieriaus su įspaustomis gėlėmis ir ryškesnio sidabrinio popieriaus. Baltas, rankų darbo vokas iš kreidinio arba spindinčio popieriaus.
Voko dydis: 14,6x10,5 cm.

Kvietimas: 2,29 €
Vokas: 1,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, natūrali balta, raudona, paukštukai, širdelė, vokas

KVIETIMAI „PAUKŠTUKAI“

Kodas: 1138k

Madingai šventei su ryškiais raudonais akcentais. Vestuvinis kvietimas pagamintas iš natūralaus, perdirbto, nebalinto popieriaus ir raudono medvilnės popieriaus. Rankų darbo vokas dekoruotas veltinio širdele.
Voko dydis: 14,6x10,5 cm.

Kvietimas: 2,19 €
Vokas: 1,59 €

Pirkti

Kvietimai, mėlyni jūreivių dryžiai, auksinė, mazgas, jūra, inkaras, marinistinis kvietimas vestuvinis, vestuvėms, vestuvių, krikštynų, gimtadienio

KVIETIMAI „JŪRA“

Kodas: 1051k

Marinistinis kvietimas šventei pajūryje, jachtoje ar laive su mėlynais dryžiais, metaliniu inkaru ir jūreivių mazgu, kuriam panaudota lininė virvutė. Švelnūs smėlio atspalvio auksiniai akcentai.
Kvietimo dydis: 13,5x13,5 cm.

KAINA: 4,59 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, sendinta rožinė, rožinio kvarco atspalvis, quartz rose, bijūnai, vestuvinis, krikštynų, gimtadienio, vokas su inicialais, monograma

KVIETIMAI „AUKSO KELIAI“

Kodas: 1154k

Klasikinio stiliaus kvietimas su jaunavedžių inicialais, išlankstomas į tris dalis. Pagamintas iš trijų aukso atspalvių: baltojo aukso, smėlio atspalvio aukso ir geltonojo aukso. Elegantiški floristiniai motyvai ant japoniško šilko popieriaus.
Kvietimo dydis: 11x18 cm.

KAINA: 3,59 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, voko tipo, išlankstomi, sulankstomi, paukščiai medyje, širdis, baltojo aukso, dramblio kaulo

KVIETIMAI „PAUKŠČIAI MEDYJE“

Kodas: 1155k

Voko tipo išlankstomas kvietimas su tekstu viduje. Pagaminta iš spindinčio baltojo aukso atspalvio popieriaus. Dailininkės sukurta iliustracija: meilės medis su paukščiais ir širdimi.
Kvietimo dydis: 14,7x10,5 cm.

KAINA: 2,19 €

Pirkti

Vestuviniai, krikštynų ir jubiliejaus kvietimai


Mes žinome, kokios svarbios Jums yra švenčių akimirkos. Vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, jubiliejai, įmonių vakarėliai. Ilgai apie jas galvojate, įsivaizduojate, planuojate. Ieškote išskirtinių daiktų, stilingų akcentų, gal net ir to, kas atneš laimę ir sėkmę. Trokštate, kad viskas būtų tobula ir įsimintų ilgam. Kvietimai yra pirmas žingsnis šventės link ir jie turėtų atspindėti būsimą įvykį: spalvas, stilių, nuotaiką.

Mūsų galerijoje galite įsigyti autorinio dizaino, riboto tiražo (limited edition) vestuvinius kvietimus, krikštynų kvietimus, taip pat kvietimus į jubiliejų, gimtadienius, įmonės šventes ir vakarėlius. Kvietimai gaminami iš aukštos kokybės dekoratyvinio popieriaus, puošiami prabangiomis detalėms, dailininkės-dizainerės iliustracijomis. Taip pat priimame ir individualius užsakymus kvietimų gamybai. Esame tam, kad profesionaliai įgyvendintume gražiausias Jūsų vizijas.

Komplekte prie kvietimų taip pat galite užsakyti svečių stalo korteles, meniu, susodinimo planus, stalo numerius, įvairias dekoro detales. Pavyzdžių rasite žemiau.

KVIETIMŲ IR VOKŲ UŽSAKYMASPAPILDOMŲ PASLAUGŲ KAINOS
Maketavimas, adaptuojant Jūsų informaciją prie esamo dizaino — 0,00 €
Personalizavimas (svečių vardų įrašymas ir pan.) — 0,00 €
Individualios paslaugos — teirautis asmeniškai.

TERMINAI
Pageidaujamą pagaminimo terminą renkatės patys (galite jį nurodyti Užsakymo formoje). Patvirtintą pagaminimo terminą matysite užsakymo informacijoje prieš apmokėdami sąskaitą. Vidutiniškai kvietimų, vokų, stalo kortelių gamyba užtrunka 3-10 darbo dienų nuo įmokos gavimo, priklausomai nuo užsakymo kiekio ir turimų likučių.

SVARBU ŽINOTI
Kvietimų komplektacija nurodyta prekių aprašymuose. Dekoratyviniai priedai, naudojami fotosesijai (gėlės, bižuterija, aksesuarai ir pan.) nėra parduodami, jei tai nenurodyta prekės aprašyme.

INDIVIDUALAUS DIZAINO KVIETIMAI IR VOKAIDIZAINAS PAGAL PAGEIDAVIMUS
Priimame užsakymus individualaus dizaino kvietimams ir dekoratyviniams vokams. Paslaugos kaina priklauso nuo Jūsų pageidavimų ir papildomų elementų (iliustracijos, ranka atlikta kaligrafija, užsakomos netipinės medžiagos ir pan.).

ILIUSTRACIJŲ KVIETIMAMS KŪRIMAS
Pagal Jūsų individualius pageidavimus gali būti sukurtos iliustracijos kvietimams. Jos gali būti grafiškos, tapybiškos, akvarelinės, spalvotos ar juodai baltos. Iliustracijos piešiamos ranka, o vėliau perkeliamos į skaitmeninį maketą, arba sukuriamos tiesiai kompiuteryje. Viskas priklauso nuo Jūsų norų.

ELEKTRONINIŲ KVIETIMŲ DIZAINAS / MAKETAVIMAS
Pagal Jūsų pageidavimus, galime sukurti elektroninius kvietimus bei maketus. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis asmeniškai.


Individualus užsakymas