KVIETIMAI, VOKAI: VESTUVINIAI, ŠVENTINIAI

Kvietimai į vestuves, gimtadienius, jubiliejus, krikštynas

Vestuviniai kvietimai, sendinta rožinė, rožinio kvarco atspalvis, quartz rose, bijūnai, vestuvinis, krikštynų, gimtadienio, vokas su inicialais, monograma

KVIETIMAI „BIJŪNAI“

Kodas: 1133k

Kvietimai elegantiškoms, bijūnais kvepiančioms vestuvėms, krikštynoms ar gimtadieniui. Pagaminti iš balto faktūrinio ir rožinio medvilnės popieriaus. Rankų darbo vokai iš balto, sidabru spindinčio popieriaus. Bijūnų iliustracijas kvietimams sukūrė dailininkė. Papildomai galima įsigyti tos pačios serijos svečių korteles.
Voko dydis: 14,6x10,5 cm.

Kvietimas: 2,29 €
Vokas: 1,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, natūralus craft (kraftinis) popierius, mandala, citata, personalizacija

KVIETIMAI „VYŠNIŲ DVARAS“

Kodas: 1164k

Kvietimai su menininkės iliustracija – vyšnių žiedais. Pagaminti iš dekoratyvinio bordo atspalvio popieriaus, balto reljefinio ir balto spindinčio popieriaus. Perrišti atlaso juostele. Kvietimai sulankstomi į 3 dalis, primena voką.
Kvietimo dydis: 14,5x10 cm.

Šio modelio šiuo metu neturime, tačiau yra galimybė užsakyti panašų.

Užsakyti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, rožės, gėlės, floristiniai motyvai, rožinės, raudona, vyšninė, bordo, inicialai, monograma

KVIETIMAI „ROŽĖS“

Kodas: 1067k

Išlankstomi į 3 dalis kvietimai su rožių puokštės iliustracija ir personalizuota jaunavedžių monograma. Dekoruoti Svarovskio kristalais. Pagaminti iš sidabru spininčio popieiaus ir balto reljefinio popieriaus. Yra galimybė papildomai užsisakyti prie šių kvietimų priderintus vokus ir svečių korteles.
Kvietimo dydis: 13,5x13,5 cm

KAINA: 3,69 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, vintažiniai šriftai, natūralus popierius, eko stilius, ruda

KVIETIMAI „RETRO“

Kodas: 1091k

Rustikalinio retro stiliaus vestuviniai ar gimtadienio kvietimai su vintažiniais grafikos elementais (maketas gali skirtis priklausomai nuo teksto, derinamas asmeniškai). Kvietimams panaudotas natūralus, perdirbtas šviesus popierius ir spindintis rudas popierius su auksinėmis „dulkėmis“ (vietoj jo galima rinktis natūralų rudą popierių). Perrišti linine virvute.
Kvietimo dydis: 13,5x13,5 cm.

KAINA: 2,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, su nėriniais, nėrinukais, širdute balta, ruda, natūralus

KVIETIMAI „VINTAŽAS“

Kodas: 1087k

Vestuviniai kvietimai, kuriuose sujungta prabanga, modernumas, vintažinis stilius, natūralumas ir romantika. Rudas, spindintis, kraftinio atspalvio popierius su švelniomis auksinėmis „dulkėmis“, puošnūs balti nėriniai, balta veltinio širdutė ir natūrali lininė virvutė. Viduje tekstas atspausdintas ant baltuoju auksu spindinčio popieriaus.
Kvietimo dydis: 10,5x14,8 cm.

KAINA: 3,45 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, prabangus, auksinė, ruda, dryžiai

KVIETIMAI „ELEGANCIJA“

Kodas: 1110k

Prabangūs kvietimai su auksiniais ir rudais dryžiais, įkvėpti XVIII amžiaus elegancijos. Kvietimams taip pat naudojamas dramblio kaulo atspalvio relfefinis ir auksinis „glitter“ popierius. Viduje atspausdintas tekstas ant popieriaus, spindinčiu baltuoju auksu. Kvietimai papuošti atlaso juostele ir Svarovskio kristalais. Personalizuoti jaunavedžių ar jubiliato inicialai.
Kvietimo dydis: 13,5x13,5 cm.

KAINA: 4,29 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, auksinis gyvybės medis, auksinė, glitter gold, dramblio atspalvio, vestuvinis, krikštynų, gimtadienio

KVIETIMAI „GYVYBĖS MEDIS“

Kodas: 1156k

„Elegantiški dramblio kaulo atspalvio kvietimai su ryškiais auksiniais akcentais, kurie papildo vienas kitą savo kontrastingomis faktūromis. Metalo auksas, blizgių dulkių auksas (glitter gold), metalinis aukso spalvos medis.
Kvietimo dydis: 10,5x14,7 cm.

KAINA: 2,89 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, auksinė, smėlio, jūra, pajūrio, jūros žvaigždės, kriauklės, kvietimas vestuvinis, vestuvių, krikštynų, gimtadienio

KVIETIMAI „AUKSINĖ JŪRA“

Kodas: 1150k

Kvietimai elegantiškoms vestuvėms pajūryje. Švelnių, pastelinių atspalvių kvietimai iš auksinio ir balto popieriaus. Kriauklių, jūros žvaigdžių ir perlų iliustracija. Vokai iš spindinčio balto popieriaus.
Voko dydis: 14x14 cm.

Kvietimas: 2,69 €
Vokas: 1,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, prabangus, auksinė spalva

KVIETIMAI „AUKSINĖ PRABANGA“

Kodas: 1090k

Prabangūs, klasikiniai kvietimai. Dramblio kaulo ir auksinė („glitter“, su bližgučiais) spalva. Reljefinis popierius. Atlaso kaspinėlis. Su ryškiu aukso spindesiu.
Kvietimo dydis: 13x13 cm.

KAINA: 3,74 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, vintažas, rustic, rustikalinis, žalias, sąmaninis, vokas su įdėklu, madingi raštai

KVIETIMAI „ŽALUMA“

Kodas: 1139k

Kvietimai vestuvėms su žaliais akcentais. Pagaminti iš reljefinio ir glotnaus popieriaus. Rankų darbo vokai iš medvilninio popieriaus (sąmanų atspalvio), viduje dekoratyvinis įdėklas su žaliais ornamentais.
Voko dydis: 14,6x10,5 cm.

Šio modelio šiuo metu neturime, tačiau yra galimybė užsakyti panašų.

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, greenery, eukaliptas, šakelės, geometrinės formos, geometric

KVIETIMAI „EUKALIPTAS“

Kodas: 1065k

„Greenery“ stiliaus vestuviniai kvietimai su eukaliptų šakelių iliustracija. Atspausdinti ant balto reljefinio popieriaus. Vokai gali būti pagaminti iš auksinio arba balto spindinčio popieriaus. Papildomai galima įsigyti šios kolekcijos meniu ir svečių korteles.
Kvietimo dydis: 14x14 cm.

Kvietimas: 2,09 €
Vokas: 1,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, natūrali balta, vokas su jaunųjų vardais, gėlės

KVIETIMAI „TARP GĖLIŲ“

Kodas: 1140k

Madingiausios gėlės ir madingiausias šiuolaikinės kaligrafijos šriftas. Kvietimams panaudotas natūralus, perdirbtas, nebalintas (off-white) popierius ir sidabrinis popierius. Vietoj perdirbto popieriaus gali būti naudojamas baltas medvilninis. Rankų darbo vokai su jaunavedžių (arba svečių) vardais. Papildomai galime pasiūlyti tokio pat dizaino svečių korteles.
Voko dydis: 14,6x10,5 cm.

Kvietimas: 2,39 €
Vokas: 1,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, prabangus, sendintas, sidabrinis, dvaro laikai, marmūras

KVIETIMAI „DVARAS“

Kodas: 1143k

Kvietimai inspiruoti senų dvaro laikų. Tarsi lengvai sendinti. Šilko popierius su sidabriniais raštais suderintas su šviesiai pilkšvo marmuro tekstūros popieriumi.
Kvietimo dydis: 10,5x14,8 cm.

KAINA: 2,76 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai su vyšnių žiedais, sakuros, kvietimas vestuvinis, vestuvių, vestuvėms, krikštynų, gimtadienio

KVIETIMAI „VYŠNIŲ ŽIEDAI“

Kodas: 1147k

Balti kvietimai su rožiniais akcentais. Pagaminti iš balto, sidabru spindinčio ir balto reljefinio popieriaus. Dailininkės iliustracija – vyšnių žiedai, sakuros. Rankų darbo vokai (personalizuojami). Taip pat galime pasiūlyti svečių korteles iš šios kolekcijos.
Voko dydis: 14,6x10,5 cm.

Kvietimas: 1,99 €
Vokas: 1,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, šilko popierius, medvilnės popierius, sidabrinė prabanga, ekologiškas

KVIETIMAI „SIDABRINĖ PRABANGA“

Kodas: 1144k

Ypatinga kvietimų popieriaus sudėtis! Šilko popierius su sidabriniais piešiniais ir pieno baltumo medvilnės popierius. Ekologiškumas ir prabanga.
Kvietimo dydis: 10,5x14,8 cm.

KAINA: 2,29 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, dėžutėje, dramblio kaulo, auksinė, drugelis, susuktas į rulonėlį

KVIETIMAI „DRUGELIS“

Kodas: 1136k

Komplektą sudaro susuktas į rulonėlį ir perrištas kaspinu kvietimo lapas ir rankų darbo, dekoratyvinė dėžutė. Kvietimai pagaminti iš permatomo auksinio popieriaus. Dėžutės dramblio kaulo atspalvio, iš reljefinio popieriaus.
Dėžutės dydis: 14,3x3x3 cm.

KAINA: 5,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, sidabriniai, pilki, prabangūs, su gėlėmis, įspaudai, reljefai, vokas. Vestuvėms dvare, pilyje, prašmatiame restorane

KVIETIMAI „SIDABRAS“

Kodas: 1137k

Kvietimai klasikinėms vestuvėms ar jubiliejui. Pagaminti iš šviesaus, reljefinio sidabrinio popieriaus su įspaustomis gėlėmis ir ryškesnio sidabrinio popieriaus. Balti, rankų darbo vokai iš kreidinio arba spindinčio popieriaus.
Voko dydis: 14,6x10,5 cm.

Kvietimas: 2,29 €
Vokas: 1,49 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, krikštynų, gimtadienio, natūrali balta, raudona, paukštukai, širdelė, vokas

KVIETIMAI „PAUKŠTUKAI“

Kodas: 1138k

Vestuviniai kvietimai madingai šventei su ryškiais raudonais akcentais. Pagaminti iš natūralaus, perdirbto, nebalinto popieriaus ir raudono medvilnės popieriaus. Rankų darbo vokai dekoruoti veltinio širdele.
Voko dydis: 14,6x10,5 cm.

Kvietimas: 2,19 €
Vokas: 1,59 €

Pirkti

Kvietimai, mėlyni jūreivių dryžiai, auksinė, mazgas, jūra, inkaras, marinistinis kvietimas vestuvinis, vestuvėms, vestuvių, krikštynų, gimtadienio

KVIETIMAI „JŪRA“

Kodas: 1051k

Marinistiniai kvietimai šventei pajūryje, jachtoje ar laive su mėlynais dryžiais, metaliniu inkaru ir jūreivių mazgu, kuriam panaudota lininė virvutė. Švelnūs smėlio atspalvio auksiniai akcentai.
Kvietimo dydis: 13,5x13,5 cm.

KAINA: 4,59 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, sendinta rožinė, rožinio kvarco atspalvis, quartz rose, bijūnai, vestuvinis, krikštynų, gimtadienio, vokas su inicialais, monograma

KVIETIMAI „AUKSO KELIAI“

Kodas: 1154k

Klasikinio stiliaus kvietimai su jaunavedžių inicialais, išlankstomi į tris dalis. Pagaminti iš trijų aukso atspalvių: baltojo aukso, smėlio atspalvio aukso ir geltonojo aukso. Elegantiški floristiniai motyvai ant japoniško šilko popieriaus.
Kvietimo dydis: 11x18 cm.

KAINA: 3,59 €

Pirkti

Vestuviniai kvietimai, voko tipo, išlankstomi, sulankstomi, paukščiai medyje, širdis, baltojo aukso, dramblio kaulo

KVIETIMAI „PAUKŠČIAI MEDYJE“

Kodas: 1155k

Voko tipo išlankstomi kvietimai su tekstu viduje. Pagaminti iš spindinčio baltojo aukso atspalvio popieriaus. Dailininkės sukurta iliustracija: meilės medis su paukščiais ir širdimi.
Kvietimo dydis: 14,7x10,5 cm.

KAINA: 2,19 €

Pirkti

Vestuviniai, krikštynų ir jubiliejaus kvietimai


Mes žinome, kokios svarbios Jums yra švenčių akimirkos. Vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, jubiliejai, įmonių vakarėliai. Ilgai apie jas galvojate, įsivaizduojate, planuojate. Ieškote išskirtinių daiktų, stilingų akcentų, gal net ir to, kas atneš laimę ir sėkmę. Trokštate, kad viskas būtų tobula ir įsimintų ilgam. Kvietimai yra pirmas žingsnis šventės link ir jie turėtų atspindėti būsimą įvykį: spalvas, stilių, nuotaiką.

Mūsų galerijoje galite įsigyti autorinio dizaino, riboto tiražo (limited edition) vestuvinius kvietimus, krikštynų kvietimus, taip pat kvietimus į jubiliejų, gimtadienius, įmonės šventes ir vakarėlius. Kvietimai gaminami iš aukštos kokybės dekoratyvinio popieriaus, puošiami prabangiomis detalėms, dailininkės-dizainerės iliustracijomis. Taip pat priimame ir individualius užsakymus kvietimų gamybai. Esame tam, kad profesionaliai įgyvendintume gražiausias Jūsų vizijas.

Komplekte prie kvietimų taip pat galite užsakyti svečių stalo korteles, meniu, susodinimo planus, stalo numerius, įvairias dekoro detales.

KVIETIMŲ IR VOKŲ UŽSAKYMASPAPILDOMŲ PASLAUGŲ KAINOS
Kvietimų teksto maketavimas, adaptuojant Jūsų informaciją prie esamo dizaino — NEMOKAMAI
Kvietimų personalizavimas (svečių vardų įrašymas ir pan.) — NEMOKAMAI
Individualios paslaugos — teirautis asmeniškai.

TERMINAI
Pageidaujamą pagaminimo terminą renkatės patys (galite jį nurodyti Užsakymo formoje). Patvirtintą pagaminimo terminą matysite užsakymo informacijoje prieš apmokėdami sąskaitą. Vidutiniškai kvietimų, vokų, stalo kortelių gamyba užtrunka 3-10 darbo dienų nuo įmokos gavimo, priklausomai nuo užsakymo kiekio ir turimų likučių.

SVARBU ŽINOTI
Kvietimų komplektacija nurodyta prekių aprašymuose. Dekoratyviniai priedai, naudojami fotosesijai (gėlės, bižuterija, aksesuarai ir pan.) nėra parduodami, jei tai nenurodyta prekės aprašyme.

INDIVIDUALAUS DIZAINO KVIETIMAI IR VOKAIKVIETIMŲ DIZAINAS PAGAL PAGEIDAVIMUS
Priimame užsakymus individualaus dizaino kvietimams ir dekoratyviniams vokams. Paslaugos kaina priklauso nuo Jūsų pageidavimų ir papildomų elementų (iliustracijos, ranka atlikta kaligrafija, užsakomos netipinės medžiagos ir pan.).

ILIUSTRACIJŲ KVIETIMAMS KŪRIMAS
Pagal Jūsų individualius pageidavimus gali būti sukurtos iliustracijos kvietimams. Jos gali būti grafiškos, tapybiškos, akvarelinės, spalvotos ar juodai baltos. Iliustracijos piešiamos ranka, o vėliau perkeliamos į skaitmeninį maketą, arba sukuriamos tiesiai kompiuteryje. Viskas priklauso nuo Jūsų norų.

ELEKTRONINIŲ KVIETIMŲ DIZAINAS / MAKETAVIMAS
Pagal Jūsų pageidavimus, galime sukurti elektroninius kvietimus bei maketus. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis asmeniškai.


Individualus užsakymas