KVIETIMAI: VESTUVINIAI, PROGINIAI

Kvietimai į vestuves, krikštynas, gimtadienį, jubiliejų. Vestuvių ir švenčių dizainas


KVIETIMAI „MODERNI MEILĖ“

Kodas: 101

Modernaus dizaino vestuviniai kvietimai skirti vestuvėms su raudonai-balta spalvine palete. Širdutės viduje įkomponuojama monograma su jaunavedžių inicialais. Dviejų sluoksnių kvietimas iš balto medvilnės popieriaus paklijuojamas raudonu medvilnės popieriumi. Papildomai galime pagaminti vokus, priderintus prie kvietimų.
Dydis: 146x105.

KAINA: 1,99 €

Pirkti


KVIETIMAI „LAIMINGI KARTU“

Kodas: 102

Šiuolaikiško stiliaus vestuviniai kvietimai, kuriuos galima įrėminti kaip paveikslą (parduodami be rėmelių). Į širdutę patalpinama jaunųjų monograma. Kvietimas yra dvisluoksnis – gaminamas iš reljefinio popieriaus. Kvietimo tekstas spausdinamas kitoje pusėje. Galima papildomai įsigyti vokus.
Dydis: 146x105.

KAINA: 2,29 €

Pirkti


KVIETIMAI „MEILĖS ISTORIJA“

Kodas: 103

Stilingi vestuviniai kvietimai su jaunavedžių inicialais, kurių dizainui panadojamas madingas kaligrafinis šriftas, puikiai tinkantis romantiškai meilės istorijai. Kvietimas gaminamas iš dviejų sluoksnių reljefinio popieriaus. Kitoje pusėje atspausdinamas kvietimo tekstas. Yra galimybė užsakyti atverčiamus kvietimus. Papildomai galima užsakyti dekoratyvinius vokus.
Dydis: 146x105.

KAINA: 2,29 €

Pirkti


KVIETIMAI „BIJŪNAI“

Kodas: 104

Kvietimai elegantiškoms, bijūnais kvepiančioms vestuvėms, krikštynoms ar gimtadieniui. Dviejų sluoksnių kvietimas gaminamas iš balto faktūrinio popieriaus, paklijuojamas rožiniu medvilnės popieriumi. Bijūnų iliustracijas kvietimams sukūrė dailininkė. Rankų darbo vokai gaminami iš balto, sidabru spindinčio popieriaus. Vokus galima užsakyti su spauda arba be spaudos.
Dydis: 146x105.

Kvietimas: 1,99 €
Vokas: 1,59 €

Pirkti


KVIETIMAI „VYŠNIŲ DVARAS“

Kodas: 105

Kvietimai su menininkės iliustracija – vyšnių žiedais. Pagaminti iš dekoratyvinio bordo atspalvio popieriaus, balto reljefinio ir balto spindinčio popieriaus. Perrišti atlaso juostele. Kvietimai sulankstomi į 3 dalis, primena voką. Kvietimų tekstas maketuojamas pagal užsakovo pageidavimą.
Dydis: 145x100.

Šio modelio šiuo metu neturime, tačiau yra galimybė užsakyti panašų iš kitokio popieriaus.

Užsakyti


KVIETIMAI „ROŽĖS“

Kodas: 106

Šį gelėtą kvietimą galima įsigyti skirtingos komplektacijos. Kvietimas išlankstomas į 3 dalis. Sukuriama personalizuota jaunavedžių monograma ir dekoruojama Svarovskio kristalais. Kvietimams yra naudojamas sidabru spindintis popierius ir baltas reljefinis popierius. Yra galimybė papildomai užsisakyti prie šių kvietimų priderintus vokus.
Dydis: 135x135.

KAINA: 3,55 €

Pirkti


KVIETIMAI „RETRO“

Kodas: 107

Rustikalinio retro stiliaus vestuviniai ar gimtadienio kvietimai su vintažiniais grafikos elementais (maketas gali skirtis priklausomai nuo teksto, derinamas asmeniškai). Kvietimams panaudotas natūralus, perdirbtas šviesus popierius ir spindintis rudas popierius su auksinėmis „dulkėmis“ (vietoj jo galima rinktis natūralų rudą popierių). Perrišti linine virvute.
Dydis: 135x135 cm

Šio modelio šiuo metu neturime, tačiau yra galimybė užsakyti panašų.

Pirkti


KVIETIMAI „VINTAŽAS“

Kodas: 108

Vestuviniai kvietimai, kuriuose sujungta prabanga, modernumas, vintažinis stilius, natūralumas ir romantika. Rudas, spindintis, kraftinio atspalvio popierius su švelniomis auksinėmis „dulkėmis“, puošnūs balti nėriniai, balta veltinio širdutė ir natūrali lininė virvutė. Viduje tekstas atspausdintas ant baltuoju auksu spindinčio popieriaus.
Dydis: 105x148.

KAINA: 3,45 €

Pirkti


KVIETIMAI „ELEGANCIJA“

Kodas: 109

Prabangūs kvietimai su auksiniais ir rudais dryžiais, įkvėpti XVIII amžiaus elegancijos. Kvietimams taip pat naudojamas dramblio kaulo atspalvio relfefinis ir auksinis „glitter“ popierius. Viduje atspausdintas tekstas ant popieriaus, spindinčiu baltuoju auksu. Kvietimai papuošti atlaso juostele ir Svarovskio kristalais. Personalizuoti jaunavedžių ar jubiliato inicialai.
Dydis: 135x135.

KAINA: 3,92 €

Pirkti


KVIETIMAI „GYVYBĖS MEDIS“

Kodas: 110

„Elegantiški dramblio kaulo atspalvio kvietimai su ryškiais auksiniais akcentais, kurie papildo vienas kitą savo kontrastingomis faktūromis. Metalo auksas, blizgių dulkių auksas (glitter gold), metalinis aukso spalvos medis.
Dydis: 105x147.

KAINA: 2,89 €

Pirkti


KVIETIMAI „AUKSINĖ JŪRA“

Kodas: 111

Kvietimai elegantiškoms vestuvėms pajūryje. Švelnių, pastelinių atspalvių kvietimai iš auksinio ir balto popieriaus. Kriauklių, jūros žvaigdžių ir perlų iliustracija. Vokai gaminami iš spindinčio balto popieriaus (su spauda arba be spaudos).
Dydis: 140x140.

Kvietimas: 2,69 €
Vokas: 1,59 €

Pirkti


KVIETIMAI „MANDALA“

Kodas: 112

Prasmingi kvietimai su aukso ir žalvario spindesiu, dekoruoti metaline detale, simbolizuojančia mandalą. Tinka vestuvėms, gimtadieniams, jubiliejams ir kitoms šventėms. Čia suderintas dramblio kaulo ir auksinės („glitter“, su bližgučiais) spalvos reljefinis popierius.
Dydis: 130x130.

KAINA: 3,74 €

Pirkti


KVIETIMAI „ŽALUMA“

Kodas: 113

Kvietimai vestuvėms su žaliais akcentais. Pagaminti iš reljefinio ir glotnaus popieriaus. Rankų darbo vokai iš medvilninio popieriaus (sąmanų atspalvio), viduje dekoratyvinis įdėklas su žaliais ornamentais.
Dydis: 146x105.

Šio modelio šiuo metu neturime, tačiau yra galimybė užsakyti panašų iš kitokio popieriaus.

Pirkti


KVIETIMAI „GREENERY“

Kodas: 114

Augalinio (ang. greenery) stiliaus vestuviniai kvietimai su eukaliptų šakelių iliustracija. Atspausdinti ant balto reljefinio popieriaus. Dekoratyviniai vokai gali būti pagaminti iš auksinio arba balto spindinčio popieriaus, su spauda arba be spaudos.
Dydis: 140x140.

Kvietimas: 2,09 €
Vokas: 1,59 €

Pirkti


KVIETIMAI „GĖLĖS“

Kodas: 115

Madingiausios gėlės ir madingiausias šiuolaikinės kaligrafijos šriftas. Trijų sluoksnių kvietimams panaudotas natūralus, perdirbtas, nebalintas (off-white) popierius ir sidabrinis popierius. Vietoj perdirbto popieriaus gali būti naudojamas baltas medvilninis. Rankų darbo vokai gaminami iš tokio pat dekoratyvinio popieriaus gali būti pagaminti arba be spaudos, arba su atspausdintais su jaunavedžių (arba svečių) vardais.
Dydis: 146x105.

Kvietimas: 2,39 €
Vokas: 1,59 €

Pirkti


KVIETIMAI „DVARAS“

Kodas: 116

Kvietimai inspiruoti senų dvaro laikų. Tarsi lengvai sendinti. Šilko popierius su sidabriniais raštais suderintas su šviesiai pilkšvo marmuro tekstūros popieriumi.
Dydis: 105x148.

KAINA: 2,76 €

Pirkti


KVIETIMAI „SAKURA“

Kodas: 117

Balti kvietimai su rožiniais akcentais. Dvisluoksnis kvietimas iš balto reljefinio popieriaus paklijuojamas sidabru spindinčiu popieriumi. Kvietimams naudojama dailininkės iliustracija – sakuros vyšnių žiedai, sakuros. Rankų darbo vokai (su personalizuota spauda arba be spaudos) gaminami iš spindinčio popieriaus.
Dydis: 146x105.

Kvietimas: 1,99 €
Vokas: 1,59 €

Pirkti


KVIETIMAI „SIDABRINĖ PRABANGA“

Kodas: 118

Ypatinga kvietimų popieriaus sudėtis! Šilko popierius su sidabriniais piešiniais ir pieno baltumo medvilnės popierius. Ekologiškumas ir prabanga.
Dydis: 146x105.

KAINA: 2,29 €

Pirkti


KVIETIMAI „DRUGELIS“

Kodas: 119

Komplektą sudaro susuktas į rulonėlį ir perrištas kaspinu kvietimo lapas ir rankų darbo, dekoratyvinė dėžutė. Kvietimai pagaminti iš permatomo auksinio popieriaus. Dėžutės dramblio kaulo atspalvio, iš reljefinio popieriaus.
Dėžutės dydis: 143x30x30.

KAINA: 5,49 €

Pirkti


KVIETIMAI „SIDABRAS“

Kodas: 120

Kvietimai klasikinėms vestuvėms ar jubiliejui. Pagaminti iš šviesaus, reljefinio sidabrinio popieriaus su įspaustomis gėlėmis ir ryškesnio sidabrinio popieriaus. Balti, rankų darbo vokai iš kreidinio arba spindinčio popieriaus, su spauda arba be spaudos.
Dydis: 146x105.

Kvietimas: 2,29 €
Vokas: 1,59 €

Pirkti


KVIETIMAI „PAUKŠČIAI“

Kodas: 121

Jaukūs, minimalistinio dizaino vestuviniai kvietimai madingai šventei su ryškiais raudonais akcentais. Dvisluoksniai kvietimai gaminami iš balto ir raudono medvilnės popieriaus. Rankų darbo vokai gaminami iš balto medvilnės popieriaus. Galima užsakyti vokus su spauda, be spaudos arba dekoruotus veltinio širdele.
Dydis: 146x105.

Kvietimas: 2,19 €
Vokas: nuo 1,59 €

Pirkti


KVIETIMAI „MEILĖS MEDIS“

Kodas: 122

Romantiški, subtilūs, išlankstomi į 3 dalis kvietimai su tekstu viduje. Pagaminti iš spindinčio baltojo aukso atspalvio popieriaus, papuošti dailininkės sukurta iliustracija: meilės medžiu su paukščiais ir širdimi.
Dydis: 147x105.

KAINA: 2,19 €

Pirkti


KVIETIMAI „AUKSAS“

Kodas: 123

Klasikinio stiliaus kvietimai su jaunavedžių inicialais, išlankstomi į tris dalis. Pagaminti iš trijų aukso atspalvių: baltojo aukso, smėlio atspalvio aukso ir geltonojo aukso. Elegantiški floristiniai motyvai ant japoniško šilko popieriaus.
Dydis: 110x180.

KAINA: 3,59 €

Pirkti


KOMPLEKTAS „ALYVMEDIS“

Kodas: 201

Elegantiškas komplektas su alyvmedžio šakelės ir alyvuogių iliustracija. Atspausdintas ant balto reljefinio popieriaus. Perrišta virvute. Galima užsakyti tokio stilius kvietimus su vardais.
Dydžiai: 98x208, 40x90.

KAINA: 3,39 €

Pirkti


KVIETIMAI „JŪRA“

Kodas: 124

Marinistiniai kvietimai šventei pajūryje, jachtoje ar laive su mėlynais dryžiais, metaliniu inkaru ir jūreivių mazgu, kuriam panaudota lininė virvutė. Švelnūs smėlio atspalvio auksiniai akcentai.
Dydis: 135x135.

KAINA: 4,59 €

Pirkti


KVIETIMAI „MEILĖ“

Kodas: 125

Subtilūs ir jaukūs vestuviniai kvietimai, pagaminti iš rankų darbo šilkmedžio popieriaus ir medvilnės popieriaus. Dekoruoti veltinio širdele, perrišti linine virvute. Komplektą sudaro kvadratinė kvietimo kortelė ir vokas-įmautė.
Komplekto dydis: 140x140.

Komplekto kaina: 4,59 €

Pirkti


KOMPLEKTAS „EUKALIPTAS“

Kodas: 210

Augmenijos (greenery) tematikos komplektas su eukalipto šakelės iliustracija. Pagamintas iš balto reljefinio ir auksinio popieriaus. Perrištas virvute. Galima užsakyti tokio stilius kvietimus su vardais.
Dydžiai: 98x200, 35x85.

KAINA: 2,75 €

Pirkti

Kvietimai vestuvėms, gimtadieniams, šventėms


Mes žinome, kokios svarbios Jums yra švenčių akimirkos. Vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, jubiliejai, įmonių vakarėliai. Ilgai apie jas galvojate, įsivaizduojate, planuojate. Ieškote išskirtinių daiktų, stilingų akcentų, gal net ir to, kas atneš laimę ir sėkmę. Trokštate, kad viskas būtų tobula ir įsimintų ilgam. Kvietimai yra pirmas žingsnis šventės link ir jie turėtų atspindėti būsimą įvykį: spalvas, stilių, nuotaiką.

Mūsų galerijoje galite įsigyti autorinio dizaino, riboto tiražo (limited edition) vestuvinius kvietimus, krikštynų kvietimus, taip pat kvietimus į jubiliejų, gimtadienius, įmonės šventes ir vakarėlius. Kvietimai gaminami iš aukštos kokybės dekoratyvinio popieriaus, puošiami prabangiomis detalėms, dailininkės-dizainerės iliustracijomis. Taip pat priimame ir individualius užsakymus kvietimų gamybai. Esame tam, kad profesionaliai įgyvendintume gražiausias Jūsų vizijas.

SVARBU ŽINOTI: Kvietimų komplektacija yra nurodyta prekių aprašymuose. Kai kurie kvietimai gali būti gaminami įvairiais būdais, kuriuos galima pasirinkti užsakymo metu. Reljefinio (faktūrinio) popieriaus raštai asortimente būna skirtingi – kai kuriais atvejais yra galimybė rinktis iš kelių variantų. Galutinis dizainas tikslinamas pateikiant užsakymą. Dekoratyviniai priedai, naudojami fotosesijai (gėlės, bižuterija, aksesuarai ir pan.) nėra parduodami, jei tai nenurodyta prekės aprašyme.

VESTUVINIŲ IR ŠVENTINIŲ KVIETIMŲ GAMYBAKVIETIMŲ GAMYBOS TERMINAI

Vidutiniškai kvietimų ir vokų gamyba užtrunka 3–10 darbo dienų nuo įmokos gavimo.
Kiekvienu atveju galutinis pagaminimo terminas priklauso nuo užsakomų gaminių kiekio, nuo to, kaip greitai užsakovas patvirtina maketus spaudai, ir nuo to, ar turime pakankamą pasirinkto popieriaus likutį sandelyje, ar jis bus papildomai užsakomas.

INDIVIDUALAUS DIZAINO VESTUVINIŲ IR ŠVENTINIŲ KVIETIMŲ UŽSAKYMASINDIVIDUALUS KVIETIMŲ DIZAINAS

Priimame užsakymus individualaus dizaino kvietimams ir dekoratyviniams vokams. Paslaugos kaina priklauso nuo Jūsų pageidavimų ir papildomų elementų (iliustracijos, ranka atlikta kaligrafija, užsakomos netipinės medžiagos ir pan.).

Pagal Jūsų individualius pageidavimus gali būti sukurtos iliustracijos kvietimams. Jos gali būti grafiškos, tapybiškos, akvarelinės, spalvotos ar juodai baltos. Iliustracijos piešiamos ranka, o vėliau perkeliamos į skaitmeninį maketą, arba sukuriamos tiesiai kompiuteryje. Viskas priklauso nuo Jūsų norų.

Individualus užsakymas


ELEKTRONINIAI KVIETIMAI VESTUVĖMS IR ŠVENTĖMS. DIZAINAS IR MAKETAVIMASPagal Jūsų pageidavimus, galime sukurti elektroninius kvietimus bei maketus į vestuves, gimtadienių, jubiliejų renginį, koncertą, asmeninę ar įmonės šventę.

Elektroniniai kvietimai