ELEKTRONINIAI KVIETIMAI

Elektroniniai kvietimai į vestuves, gimtadienį, koncertą, renginį. Dizainas. Maketavimas


KVIETIMAI Į PARODĄ

Elektroninis kvietimas į pajūryje vykusį renginį, parodos atidarymą.
KVIETIMAI Į JUBILIEJŲ

Elektroninis gimtadienio kvietimas (Save the Date) į jubiliejų.
KALĖDINIAI KVIETIMAI

Pasteliniu atspalvių kalėdinis elektroninis kvietimas su minimalistine eglute.
KVIETIMAI Į GIMTADIENĮ

Elektroninis kvietimas (Save the Date) į gimtadienį.
KVIETIMAI Į KONCERTĄ

Elektroninis kvietimas į rožinio gyvenimo koncepcijos koncertą.
KVIETIMAI Į RENGINĮ

Elektroninis kvietimas į renginį – klipo pristatymą.Elektroninių kvietimų dizainas ir maketavimas


Priimame užsakymus elektroninių kvietimų dizaino ir maketavimo paslaugoms. Kvietimus galime sukurti su Jūsų atsiųstu tekstu, nuotraukomis ir logotipais arba, jei neturite nuotraukos, galime nupiešti iliustracijas ar parinkti tinkamą nuotrauką iš atvirų resursų („stock“). Kvietimai gali būti ir vien tik su tekstu. Jeigu turite pageidavimų šriftui, galite juos nurodyti užsakymo formoje.

Jeigų kvietimą užsakote tematinei šventei, papasakokite mums, kokia yra šventės idėja, kokios spalvos dominuos. Jeigu kvietimai yra užsakomi įmonei, galite pridėti savo verslo identiteto elementus (spalvinę paletę, firminius šriftus, ikonėles), kuriuos galėtume panaudoti, kurdami kvietimą.

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, kur ir kaip bus naudojami kvietimai, kadangi nuo to priklauso proporcijos ir dydis. Kvietimą siunčiant elektroniniu paštu, per pokalbių ir žinučių sistemas, publikuojant jį skirtinguose socialiniuose tinkluose kaip skelbimą, renginio viršelį, profilio viršelį ar istoriją, Jums gali prireikti kelių skirtingų kvietimo versijų.

Užsakyti