Apsipirkimo gidas

„Kartu su kiekviena svajone mums suteikiama vidinė galia ją įgyvendinti.“ - Richard Bach.

1. UŽSAKYMO PATEIKIMASUžpildykite UŽSAKYMO FORMĄ, nurodydami pasirinktos prekės (paslaugos) kodą ar pavadinimą. Jei prekė (paslauga) užsakoma individualiai, formoje parašykite savo pageidavimus.

PERSONALIZUOTOS PREKĖS. Tekstus spausdinimui, svečių sąrašus (sunumeruotus , reikalingame linksnyje), užrašus, kuriuos reikėtų atlikti ant gaminių ir pan., įrašykite tiesiai Užsakymo formoje (laukelyje „Prekių personalizavimas“).
Laukelyje „Pageidavimai“ galite įrašyti papildomus komentarus. Jei norite, kad būtų pakeistas šriftas, nurodykite jo numerį. Jei norite kitokio teksto maketo, nurodykite patikusį gaminį.

Esant reikalui, papildomus tekstus ( PDF, DOC), vektorinius failus (PDF, SVG) ar nuotraukas ( JPG, PNG) galite siųsti el. paštu:
info@dizainogalerija.com

Visa, užsakymo vykdymui reikalinga medžiaga turi būti užsakymo pateikimo dieną, jei nebuvo sutarta kitaip.

SVARBU: Minimali užsakomų prekių (paslaugų) suma: 19,00 €.


2. APMOKĖJIMASPatvirtinto užsakymo informaciją ir rekvizitus apmokėjimui gausite el. paštu.
Esant reikalui, su Jumis susisieks mūsų specialistai, kad patikslintų užsakymo detales.

Apmokėti užsakymą prašome per 1 darbo dieną.

ATSISKAITYMO BŪDAS: išankstinis, banko pervedimu, eurais, į nurodytą sąskaitą.

Sąskaitas faktūras išrašome įmokos gavimo dieną su įmokos gavimo data ir Mokėtojo rekvizitais.


3. PRISTATYMASPrekės išsiunčiamos ne vėliau kaip Jūsų nurodytą pageidaujamą pagaminimo dieną, kuri yra patvirtinima prieš apmokant užsakymą (Užsakymo formoje galite pasirinkti Pagaminimo terminą).

Siuntai yra suteikiamas unikalus registracijos kodas, pagal kurį galite sekti jos buvimo vietą.

PRISTATYMO BŪDAI
Per kurjerį, Jūsų nurodytu adresu Lietuva 1-2 darbo dienos* 4,99 €
Registruotu paštu į užsienį Europa 1-2 savaitės* 9,99 €
Registruotu paštu į užsienį Kitos šalys 2-6 savaitės* 9,99 €
*Pristatymo terminas nurodytas, vadovaujantis siuntų gabenimo kompanijų pateikta informacija. Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo siuntos išsiuntimo. Už pristatymo terminus atsako LP Express kurjeriai ir/ar paštas.


SVARBU!
Prašome nurodyti tikslų pristatymo adresą (su pašto kodu) bei siuntos gavėjo telefono numerį. Gavėjo adresas reikalingas net ir tuo atveju, kai siunta yra pristatoma į pašto skyrių. Siuntos skirstomos automatiškai pagal pateiktą adresą ir pašto kodą.

D. U. K.
• Ar yra galimybė apžiūrėti/įsigyti/atsiimti prekes tiesiai mūsų studijoje? Parduotuvė yra elektroninė. Prekės pristatomos tik aukščiau nurodytais būdais.
• Susitikimai su dailininke-dizainere. Konsultacijos vyksta Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje, iš anksto susitarus. Dėl susitikimo galimybės prašome teirautis asmeniškai.