ELEKTRONINĖS VERSLO DOVANOS

Elektroninės verslo dovanos. Elektroniniai atvirukai, video sveikinimai

Situacijų valdymo ir sprendimų priėmimo praktikos. Vidinio potencialo panaudojimo praktikos gyvenimo išūkiams įveikti. Laisvalaikio verslo dovanos

ASMENINĖS PRAKTIKOS

Vidinio potencialo panaudojimo praktikos gyvenimo iššūkiams įveikti, pasitekiant pasąmonės ir vaizduotės galias.

Padovanokite verslo klientams, partneriams ar darbuotojams dovanas, kurios leis pailsėti nuo kasdienybės minčių, atsitraukti nuo miesto triukšmo, atgauti vidinę ramybę ir tyloje rasti atsakymus į svarbius klausimus. Jos paskatins klausytis savęs ir daugiau laiko leisti gamtoje. Šios praktikos – tai puikus būdas atrasti inspiracijos šaltinius ir prisiminti savo intuicijos resursus, kurie gali būti nuostabūs pagalbininkai tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Tai autoriniai praktiniai vadovai, kuriuos naudoti galima savarankiškai arba pasitelkiant į pagalbą mentorę nuotoliniu būdu. Pasirinkite tai, kas šiuo metu labiausiai tinka Jums.

Atrasti

Kūrybinės atostogos gamtoje. Nuotoliniai užsiėmimai internetu. Verslo dovanos. Dovanų kuponas

KŪRYBINĖS ATOSTOGOS

Mūsų ilgametė patirtis rodo, kad vaizduojamojo meno užsiėmimus laisvalaikiu dažnai renkasi žmonės, neturintys nieko bendro su meno specialybėmis. Neretai tai yra tiksliųjų ar socialinių mokslų profesijų atstovai (buhalteriai, finansų ekspertai, vadovai, teisininkai ir kt.).

Norint piešti ir tapyti, patirtis nėra reikalinga. Kūrybinių atostogų programa yra skirti suaugusiems ir parenkama individualiai, atsižvelgiant į dalyvio lūkesčius ir norus bei atostogų kryptį.

Dovanų kuponas šioms paslaugoms leis padovanoti naujus įspūdžius, atradimus ir prasmingą laiką, o pasibaigus užsiėmimams, liks kūriniai, kurie papuoš namus ir ilgam primins gražius dovanotojo palinkėjimus.

Atrasti

Relaksacija su menu. Laisvalaikio verslo dovanos

RELAKSACIJA SU MENU

Rytuose sakoma, kad jeigu skubate, reikėtų eiti lėčiau. Tame iš tikrųjų yra tiesos. Bandydami būti maksimaliai produktyvūs, dažnai pamirštame daryti pauzes. Tuo tarpu specialistai rekomenduoja ugdyti įprotį reguliariai skirti laiko poilsiui ir atsipalaidavimui. Persijungimas į kitą veiklą padeda įveikti sudėtingas užduotis bei generuoti unikalias idėjas.

„Relaksacija su menu“ – tai 1 mėnesio nuotolinių kūrybinių užsiėmimų programa, skirta reguliariam poilsiui, paliekant savo mintis už durų ir pasineriant į įdomias piešimo ir tapybos užduotis.

Atrasti

Dovanų kuponas paveikslui. Verslo dovanos

DOVANŲ KUPONAS PAVEIKSLUI

Dovanodami meno kūrinius, dovanojate vertybes, kurios išlieka ilgam, ne tik puošdamos interjerus ir džiugindamos jais besigrožinčius žmones, bet ir neleisdamos pamiršti dovanotojo.

Dovanų kuponas paveikslui yra skirtas individualiam užsakymui. Galime pasiūlyti platų paveikslų spektrą nuo realistinių portretų iki abstrakčių paveikslų ir paveikslų su simbolika. Platus yra ir technikų pasirinkimas: akrilas, drobė, pieštukai, popierius, tušas, rašalas, asambliažai.

Atrasti

Įmonės video sveikinimas. Verslo sveikinimo kūrimas, dizainas, montavimas

ĮMONĖS VIDEO SVEIKINIMAS

Įmonės video sveikinimai – tai puikus būdas nusiųsti per šventes šiltus palinkėjimus verslo partneriams ir klientams, palaikyti su jais artimesnį ryšį bei priminti apie verslo vertybes ir produktų išskirtinumą.

Ruošdami įmonės video sveikinimą, galime sukurti koncepciją, parinkti gražias tematines video ištraukas ir nuotraukas iš atvirų resursų (stock), panaudoti kliento atsiųstą medžiagą, sukurti muziką ir parašyti originalų tekstą.

Atrasti

Elektroninis verslo atvirukas, įmonės sveikinimas. Dizainas, maketavimas

ELEKTRONINIS VERSLO ATVIRUKAS

Elektroniniai verslo atvirukai yra kuriami pagal individualius įmonės pageidavimus, su verslo logotipais, atsižvelgiant į esamą verslo identitetą ir priderinant prie firminio stiliaus. Atviruko dizainas gali būti sumaketuotas arba naudojant kliento atsiųstas nuotraukas, arba parenkant tematines nuotraukos iš atvirų resursų (stock), arba piešiant iliustracijas.

Taip pat yra galimybė užsakyti originalų sveikinimo tekstą.

Atrasti

Netradicinės verslo dovanosMūsų idėja – dovanoti vertybes, o ne daiktus. Pirmiausia, tai būtų tai, kas skubančiame pasaulyje jau tapo naująja prabanga – harmonija ir laikas sau. Tai laikas saviugdai, meditacijoms, meno užsiėmimams bei kitoms įdomioms praktikoms, kurias rasite mūsų asortimente. Taip pat siūlome dovanoti estetines vertybes. Grožis ir menas keičia emocijas, mintis, leidžia kitaip pamatyti pasaulį ir save.

Paruošėme elektroninių verslo dovanų pasiūlymus. Tai dovanos, kurias užsakyti ir išsiųsti klientams galėsite elektroniniu būdu, kas ypač aktualu verslams, kurie dirba nuotoliniu būdu, ir įmonėms, kurių verslo klientai ir partneriai yra kituose miestuose. Šias dovanas, panorėję, galėsite įtekti ir į rankas, atspausdinę dovanų sertifikatus ir įdėję juos į prabangias dovanų dėžutes ar vokus.

Galime sukurti ir išskirtinius sveikinimus bei dovanas Jūsų verslui, atsižvelgiant į Jūsų veiklos sritį, verslo misiją ir koncepciją.

Individualus užsakymas