VERSLO DOVANOS

Elektroninis verslo atvirukas, įmonės sveikinimas. Dizainas, maketavimas

ELEKTRONINIS VERSLO ATVIRUKAS

Elektroniniai verslo atvirukai yra kuriami pagal individualius įmonės pageidavimus, su verslo logotipais, atsižvelgiant į esamą verslo identitetą ir priderinant prie firminio stiliaus. Atviruko dizainas gali būti sumaketuotas arba naudojant kliento atsiųstas nuotraukas, arba parenkant tematines nuotraukos iš atvirų resursų (stock), arba piešiant iliustracijas.

Taip pat yra galimybė užsakyti originalų sveikinimo tekstą.

Atrasti

Įmonės video sveikinimas. Verslo sveikinimo kūrimas, dizainas, montavimas

ĮMONĖS VIDEO SVEIKINIMAS

Įmonės video sveikinimai – tai puikus būdas nusiųsti per šventes šiltus palinkėjimus verslo partneriams ir klientams, palaikyti su jais artimesnį ryšį bei priminti apie verslo vertybes ir produktų išskirtinumą.

Ruošdami įmonės video sveikinimą, galime sukurti koncepciją, parinkti gražias tematines video ištraukas ir nuotraukas iš atvirų resursų (stock), panaudoti kliento atsiųstą medžiagą, sukurti muziką ir parašyti originalų tekstą.

Atrasti

Kūrybinės dirbtuvės. Piešimo ir tapybos pamokos, užsiėmimai, kursai

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Sakoma, kad kūrybingumas gali išspręsti visas problemas, o meno užsiėmimai ne tik padeda jį lavinti, bet ir suteikia žmogui galimybę pailsėti ir atsipalaiduoti. Persijungimas į kitą veiklą leidžia kitu kampu pažiūrėti į įprastas užduotis ir rasti originalius sprendimus.

Padovanokite naujus įgūdžius, atradimus ir prasmingą laiką. Pasibaigus užsiėmimams, liks ne tik įspūdžiai, bet ir jų rezultatas ant popieriaus, kuris papuoš namus ir ilgam primins gražius dovanotojo palinkėjimus.

Atrasti

Netradicinės verslo dovanosMūsų idėja – dovanoti vertybes, o ne daiktus. Pirmiausia, tai būtų tai, kas skubančiame pasaulyje jau tapo naująja prabanga – harmonija ir laikas sau. Tai laikas saviugdai, meditacijoms, meno užsiėmimams bei kitoms įdomioms praktikoms, kurias rasite mūsų asortimente. Taip pat siūlome dovanoti estetines vertybes. Grožis ir menas keičia emocijas, mintis, leidžia kitaip pamatyti pasaulį ir save.

Paruošėme elektroninių verslo dovanų pasiūlymus. Tai dovanos, kurias užsakyti ir išsiųsti klientams galėsite elektroniniu būdu, kas ypač aktualu verslams, kurie dirba nuotoliniu būdu, ir įmonėms, kurių verslo klientai ir partneriai yra kituose miestuose. Šias dovanas, panorėję, galėsite įtekti ir į rankas, atspausdinę dovanų sertifikatus ir įdėję juos į prabangias dovanų dėžutes ar vokus.

Galime sukurti ir išskirtinius sveikinimus bei dovanas Jūsų verslui, atsižvelgiant į Jūsų veiklos sritį, verslo misiją ir koncepciją.

Individualus užsakymas