Videomenas. Video iš nuotraukų, filmuotų fragmentų ir tekstų kūrimas. Gimtadienio sveikinimai. Kvietimas į vestuves video formatu. Reklama verslui. Šventinis įmonės sveikinimas


VIDEO KŪRIMAS

Video kūrimas iš vaizdo įrašų fragmentų, nuotraukų ir tekstųKai norisi papasakoti gražią istoriją, nuotraukas sujungti į nepakartojamą į pasaką, pridėti gražiausius žodžius, leisti prisiliesti prie muzikos garsų... Kai nėra galimybės nufilmuoti filmo, bet yra tiek daug minčių, kurias norisi supinti į harmoningą visumą...

Galime Jums sukurti individualų video iš Jūsų atsiųstų arba mūsų parinktų nuotraukų ir/ar nufilmuotų įrašų fragmentų. Tai gali būti šventinis įmonės sveikinimas, gimtadienio ar jubiliejaus palinkėjimai, elektroninis video kvietimas į vestuves, Jūsų meilės istorija, prisipažinimas meilėje, pasipiršimas, verslo reklama, įmonės veiklos ar produktų pristatymas, kvietimas į renginį.

Mūsų kūrybos formulė orientuota į idėją ir vizualinį jos pateikimą, naudojant nuotraukas, video fragmentus ir dvimatį grafinį dizainą. Daugiausia dėmesio skiriame vaizdinės medžiagos stilistikai, idėjai bei stilingam medžiagos apjungumui į vientisą istoriją.

Muzikinio takelio ir užsakovo atsiųstų nuotraukų naudojimu, nepažeidžiant trečiųjų šalių teisių (autorių teisių bei nuotraukose vaizduojamų asmenų teisės į atvaizdą), turi pasirūpinti pats užsakovas. Mes rūpinamės tik pateiktos medžiagos dizainu ir stiliumi.

PAPILDOMOS PASLAUGOS, KURIANT VIDEO• Koncepcijos / idėjos paruošimas
• Tinkamiausių nuotrakų parinkimas iš užsakovo pateiktų nuotraukų
• Nuotraukų retušavimas, redagavimas, montažas
• Papildomų nuotraukų ir video fragmentų paieška ir parinkimas iš atvirų resursų (stock)
• Muzikos kūrimas
• Tekstų kūrimas

MŪSŲ SUKURTŲ VIDEO PAVYZDŽIAIRekomenduojame grotuvo nustatymuose video peržiūrai pasirinkti HD kokybę.Užsakyti