Individualios tapybos pamokos. Kursai suuagusiems Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje. Nuotoliniai užsiėmimai internetu pradedantiesiems


MENO UŽSIĖMIMAI

Pamokos ir kursai suaugusiems Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje, internetuKviečiame į piešimo, tapybos ir dizaino užsiėmimus bei įvairiais kūrybines dirbtuves. Užsiėmimai yra skirti suaugusiems. Patirtis nereikalinga. Programa parenkama individualiai, atsižvelgiant į įgūdžius ir pageidavimus. Užsiėmimai organizuojami Vilniuje, Klaipėdoje ir Palangoje įvairiose vietose: patalpose, gryname ore, o taip pat ir internetu.


PIEŠIMO, TAPYBOS IR DIZANO PAMOKOSGalite pasirinkti Jus dominančią meno sritį, kurios norite mokytis. Tai gali būti piešimas, tapyba arba dizainas. Galite pasirinkti Jums patinkančias technikas, su kuriomis norite dirbti, arba išbandyti skirtingas ir atrasti, kuri labiausiai tinka Jums. Gausite rekomendacijas pagal Jūsų pasirinktą meno sritį, kokias priemones įsigyti ir kaip jas rinktis.
Užsiėmimų laikas yra derinamas prie dalyvių galimybių, todėl registruodamiesi nurodykite, kokiomis dienomis ir kokiu laiku galite dalyvauti užsiėmimuose.
Užsiėmimų etiketas »

PROGRAMA „MENIŠKA DIENA“ VILNIUJE
3 akademinių valandų užsiėmimai su menininke Vilniaus centre.

PROGRAMA „KŪRYBIŠKAS POILSIS“ PAJŪRYJE
1 dienos 4 užsiėmimų ciklas su menininke Palangoje arba Klaipėdoje.
Vieno ciklo užsiėmimų programą gali sudaryti (pasirinktinai) arba vienos srities užsiėmimai, arba skirtingų sričių užsiėmimai, kurių metų sudaroma galimybė įgyti skirtingų sferų žinių, lavinti skirtingus įgūdžius ir dirbti skirtingomis technikomis. Užsiėmimai vyksta su pertraukomis.
Užsiėmimo ciklui renkantis vieno meno kūrinio sukūrimą, galėsite susipažinti su skirtingais šio proceso etapais nuo idėjos ir inspiracijų rinkimo iki užbaigto darbo. Tapybai / piešimui vieno ciklo metu geriausia yra skirti apie 4 akademinės valandas (2 užsiėmimus), kadangi vieno užsiėmimo paprastai neužtenka. Likusius 2 užsiėmimus rekomenduotume skirti pradiniams darbo su meno kūriniu etapams, kurie yra reikalingi, norint gauti profesionalų rezultatą. Priklausomai nuo kūrinio tematikos ir asmeninių poreikių, programos turinys gali būti keičiamas.

PASLAUGA KAINA 1 ASMENIUI KAINA 3 ASMENIMS
Programa „Meniška diena“ Vilniuje 90 € 90 €
Programa „Kūrybiškas poilsis“ pajūryje 240 € 240 €
Individualios programos Teirautis Teirautis


Registruotis


APIE KŪRYBINES DIRBTUVESKeliaudami per gyvenimą dažnai ieškome vietų, kur galėtume pasinerti į savo vidų, pabūti savimi, atgauti dvasinę ramybę. Harmoniją ir energijos antplūdį stipriausiai jaučiame, kai galime save išreikšti. Kiekvienas mūsų turime savo pomėgius, mėgstamas spalvas, technikas, formas. Nuėję į tradicines dailės mokyklas, gaunate daugybę standartinių užduočių, pritaikytų masėms. Atėję pas mus, galėsite atrasti tai, kas labiausiai tinka ir patinka Jums.

Ar įmanoma pradėti tapyti suaugusiems, kurie niekad nelaikė teptuko rankose ir nieko nežino apie spalvas? Ar pavyks? Tokius klausimus dažnai užduoda žmonės, kurie svajoja prisiliesti prie meno savo rankomis. Pradėti tapyti ir piešti galima bet kokiame amžiuje, jei yra noras. Dailėje yra daug technikų, stilių ir srovių, todėl svarbu atrasti tai, kas geriausiai padės realizuoti konkretaus žmogaus asmeninį potencialą ir atsiskleisti talentui.

Piešimo ir tapybos pamokas, kursus, kūrybines dirbtuves, plenerus ir laisvalaikio užsiėmimus organizuojame nuo 2008 metų įvairiose erdvėse. Per tą laiką pas mus apsilankė daugybė įdomių žmonių. Kiekvienas paliko savo minčių, kiekvienas prisidėjo prie sistemos tobulinimo. Visuomet džiugu atrasti naujus talentus, stebėti, kaip jie skleidžiasi ir auga.

TAPYBOS IR PIEŠIMO PAMOKOS: AR VERTA PRADĖTI?Tapyti ir piešti visuomet verta, net jei tai trumpalaikis noras ir neturite rimtesnių planų. Piešimas atpalaiduoja, padeda atsikratyti streso, harmonizuoja vidinę būseną, suteikia teigiamų emocijų, lavina kūrybinį mąstymą. Tapybos pagrindai išmokys kitaip žiūrėti į supantį pasaulį. Pradėsite pastebėti daugybę naujų atspalvių, tekstūrų ir faktūrų. Išmoksite harmoningai derinti spalvas ne tik paveiksluose, bet ir kasdienybėje. Geriau suvoksite komponavimo ypatumus, apšvietimą, erdvę. Atrasite ryšį tarp emocijų, idėjų ir jų vaizdavimo būdų. Naujai žiūrėsite į meno kūrinius parodose. Kitokios prasmės įgaus profesionalūs filmai ir fotografija. Geriau jausite ir suprasite save.

Turite klausimų? Kur ir kaip išmokti tapyti ir piešti? Kaip pasirinkti tinkamiausias dailės priemones? Turite savo idėjų ir norėtumėte užsakyti individualias paslaugas? Susisiekite su mumis.

Registruotis