TAPYBOS IR PIEŠIMO PAMOKOS

Dailės kursai suaugusiems Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje. Internetu, onlineMūsų dailės studijos, kurioje vyksta kūrybiniai užsiėmimai suaugusiems, veikla prasidėjo 2008 metais Vilniuje. Pirmieji kursai vyko jaukioje galerijoje sostinės Senamiestyje, vėliau persikėlėme į erdvesnes patalpas netoli Lukiškių aikštės. Pamokos vykdavo tiek individualiai, tiek nedidelėse grupėse. Po kurio laiko galimybė lankyti piešimo ir tapybos užsiėmimus atsirado Klaipėdoje ir Palangoje.
Po 12 veiklos metų mūsų meno studijos koncepcija įgavo naują formą ir gimė mentorystės projektas „8 CREATOR“. Šiame projekte rasite ne tik piešimo ir tapybos pamokas, bet ir daugiau kūrybinių dirbtuvių, kurios apima platesnes temas, tokias, kaip savęs pažinimas, ezoterika, gyvenimo būdas.Individualios tapybos pamokos. Online kursai suuagusiems Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje. Nuotoliniai užsiėmimai internetu pradedantiesiemsIndividualios tapybos ir piešimo pamokos su profesionalia menininke vyksta Vilniuje, Klaipėdoje ir Palangoje, o taip pat internetu. Registruotis į privačius online kursus su dailininke-dizainere galite bet kuriuo metu.

Dėl COVID situacijos tapybos ir piešimo užsiėmimai šiuo metu vyksta tik nuotoliniu būdu.

Detalesnę informaciją, kursų programas ir kainas rasite projekto „8 CREATOR“ svetainėje, paspaudę ant žemiau esančių nuorodų:

• Tapybos kursai >>
• Kūrybinės dirbtuvės „Tavo paveikslo istorija“ >>
• Projektas „8 CREATOR“ >>