PORTRETŲ PIEŠIMAS

Profesionalus portretų piešimas pagal užsakymąKažkas pasakė, kad vienas paveikslas gali pakeisti kitų žmonių gyvenimus. O jei tai portretas? Įsivaizduokite, kad kasdien matote save išsvajotoje aplinkoje arba persikeliate į stebuklingas erdves, kuriuose tampate tokiais, kokiais norėtumėte būti, atrandate savo išskirtinumą ir talentus, tampate paslaptingų legendų dalimi. Jei Jūsų vizijas įmanoma paversti atvaizdu, gal neužilgo jos taps ir realybe?
Papasakokite savo istoriją ir savo norus, o mes sukursime Jūsų portreto koncepciją ir meniškai ją įgyvendinsime!Portretai gali būti įvairių tipų. Galima nupiešti tai, kas juose yra pavaizduota, o galima panaudoti tik tam tikras detales, apjungti tai, kas yra keliuose skirtinguose nuotraukose arba sukurti visiškai naują siužetą ir stilių, keičiant tai, kas yra fone, keičiant spalvas, stilizuojant aprangą.
Taip pat galima nupiešti paveikslą-amuletą, panaudojant magiškus ženklus ir simbolius.

Portretą galima sukurti tokį, kuris atskleistų Jūsų interjero dvasią, papildytų jį stilistiškai ir būtų unikalus akcentas. Jeigu norite, kad portretas būtų priderintas prie interjero, galite atsiųsti kambario nuotrauką, kuriame planuojate kabinti užsakomą paveikslą. Pabandysime pagal Jūsų nuotraukas įvertinti spalvas bei stilių ir parinkti tai, kas galėtų tikti.

Atskirai reikėtų paminėti jaunavedžių portretų piešimą. Kai kurios poros pačios nori įamžinti laimingas vestuvių akimirkas, o kartais tokią dovaną nori įteikti šeimos nariai ar artimieji šios ypatingos šventės proga.PORTRETAI IŠ NUOTRAUKŲPortretai piešiami rankomis, pagal Jūsų atsiųstas skaitmenines nuotraukas, spalvotais pieštukais ant popieriaus. Paveikslams naudojami profesionalūs, aukštos kokybės, pasaulyje pripažintų gamintojų, tokių kaip „Derwent“, „Cretacolor“ ir kt. pieštukai. Unikali piešimo technika leidžia maišyti ir apjungti spalvas ir išgauti realistinį vaizdą.

Paveikslas CHANEL MAGIJA. Moters portretas. Portretų piešimas pagal užsakymą. Portreto tapymas. Portretai iš nuotraukų

Mūsų tinklapyje galite rasti įvairius pavyzdžius: portretai be fono, portretai su stilizuotu fonu, portretai gamtos fone. Piešiant portretą be fono, galima pasirinkti pageidaujamą popieriaus atspalvį. Fonas gali būti piešiamas toks, koks yra nuotraukoje arba parenkamas naujas fonas (pavyzdžiui, iš kitos nuotraukos). Portrete yra galimybė nupiešti kelis žmones iš skirtingų nuotraukų. Tokiu atveju, prieš pradedant piešti paveikslą, sukomponuojamas skaitmeninis eskizas, kuris siunčiamas klientui patvirtinimui.PORTRETO UŽSAKYMAS IR KAINAPriimame individualius užsakymus įvairiems portretams (asmeniniams, šeimos, augintinių, gyvūnų ir kt.). Paveikslo dydį galite pasirinkti tokį, koks Jums yra reikalingas. Kainos derinamos asmeniškai. Tam reikėtų atsiųsti nuotraukas ir parašyti pageidavimus.

Portreto piešimo kaina priklauso nuo tokių dalykų, kaip portreto dydis, detališkumas, fonas, o taip pat ir tai, kiek piešiama žmonių. Žemiau pateikiamos standartinių biustinių portretų kainos.DYDIS (CM) ASMENŲ SKAIČIUS KAINA
40x30 1 nuo 350 €
40x30 2 nuo 400 €
60x40 1 nuo 700 €
60x40 2 nuo 800 €
Kitas Kitas Teirautis


Nuotraukas prašome siųsti tinklapyje nurodytu elektroniniu paštu. Tinkami skaitmeniniai formatai: JPG, JPEG, PNG.
Rekomendacija nuotraukoms: realistiškam piešiniui reikalingos kokybiškos, aukštos rezoliucijos, ryškios nuotraukos, kuriuose matosi smulkios detalės, geras apšvietimas.
Popierinių nuotraukų nepriimame – prašome jas nufografuoti ir atsiųsti skaitmeninę versiją. Kokybiškas popierinių nuotraukų skaitmenizavimo paslaugas teikia fotosalonai, kur taipogi galima atkurti senas, sugadintas nuotraukas.

Paveikslų pavyzdžiai   Užsakyti