Paveikslas CHANEL MAGIJA. Moters portretas. Portretų piešimas pagal užsakymą. Portreto tapymas. Portretai iš nuotraukų


PORTRETŲ PIEŠIMAS

Profesionalus portreto piešimas pagal užsakymąKažkas pasakė, kad vienas paveikslas gali pakeisti kitų žmonių gyvenimus. O jei tai portretas? Įsivaizduokite, kad kasdien matote save išsvajotoje aplinkoje arba persikeliate į stebuklingas erdves, kuriose tampate tokiais, kokiais norėtumėte būti, atrandate savo išskirtinumą ir talentus, tampate paslaptingų legendų dalimi. Jei Jūsų vizijas įmanoma paversti atvaizdu, gal neužilgo jos taps ir realybe?
Papasakokite savo istoriją ir savo norus, o mes sukursime Jūsų portreto koncepciją ir meniškai ją įgyvendinsime!Portretai gali būti įvairių tipų. Galima nupiešti tai, kas yra pavaizduota nuotraukoje, o galima panaudoti tik tam tikras detales, apjungti tai, kas yra keliuose skirtinguose nuotraukose arba sukurti visiškai naują siužetą ir stilių, keičiant tai, kas yra fone, keičiant spalvas, stilizuojant aprangą.
Taip pat galima nupiešti paveikslą-amuletą, panaudojant magiškus ženklus ir simbolius.

Portretą galima sukurti tokį, kuris atskleistų Jūsų interjero dvasią, papildytų jį stilistiškai ir būtų unikalus akcentas. Jeigu norite, kad portretas būtų priderintas prie interjero, galite atsiųsti kambario nuotrauką, kuriame planuojate kabinti užsakomą paveikslą. Pabandysime pagal Jūsų nuotraukas įvertinti spalvas bei stilių ir parinkti tai, kas galėtų tikti.

Atskirai reikėtų paminėti jaunavedžių portretų piešimą. Kai kurios poros pačios nori įamžinti laimingas vestuvių akimirkas, o kartais tokią dovaną nori įteikti šeimos nariai ar artimieji šios ypatingos šventės proga.PORTRETAI IŠ NUOTRAUKŲPortretai piešiami rankomis, pagal Jūsų atsiųstas skaitmenines nuotraukas, spalvotais pieštukais ant popieriaus. Paveikslams naudojami profesionalūs, aukštos kokybės, pasaulyje pripažintų gamintojų, tokių kaip „Derwent“, pieštukai. Unikali piešimo technika leidžia maišyti ir apjungti spalvas ir išgauti realistinį vaizdą.

Mūsų tinklapyje galite rasti įvairius pavyzdžius: portretai be fono, portretai su stilizuotu fonu, portretai gamtos fone. Fonas gali būti piešiamas toks, koks yra nuotraukoje arba parenkamas naujas (pavyzdžiui, iš kitos nuotraukos). Portrete yra galimybė nupiešti kelis žmones iš skirtingų nuotraukų. Tokiu atveju, prieš pradedant piešti paveikslą, sukomponuojamas skaitmeninis eskizas, kuris siunčiamas klientui patvirtinimui.PORTRETO UŽSAKYMASPriimame individualius užsakymus įvairiems portretams (asmeniniams, šeimos, augintinių, gyvūnų ir kt.). Paveikslo dydį galite pasirinkti tokį, koks Jums yra reikalingas. Kainos derinamos asmeniškai. Tam reikėtų atsiųsti nuotraukas ir parašyti pageidavimus. Portreto piešimo kaina priklauso nuo tokių dalykų, kaip portreto dydis, detališkumas, fonas, o taip pat ir tai, kiek piešiama žmonių.

Rekomendacija nuotraukoms: realistiškam piešiniui reikalingos kokybiškos, aukštos rezoliucijos, ryškios nuotraukos, kuriuose matosi smulkios detalės ir yra geras apšvietimas.
Popierinių nuotraukų nepriimame – prašome jas nufografuoti ir atsiųsti skaitmeninę versiją. Kokybiškas popierinių nuotraukų skaitmenizavimo paslaugas teikia fotosalonai, kur taipogi galima atkurti senas, sugadintas nuotraukas.

Paveikslų pavyzdžiai   Užsakyti