TEKSTŲ IR PAVADINIMŲ KŪRIMAS

„Žodis yra veiksmo paveikslas.” – Solonas.TEKSTŲ KŪRIMASŽodžiai turi galią naikinti ir išgydyti, kaip sakė Sidharta Gautama. Jeigu ieškote tinkamų žodžių, kurie padėtų išreikšti Jūsų idėjas, mintis ar jausmus, padarytų gerą įspūdį klientams ir partneriams ar nudžiugintų Jūsų artimuosius, galime pasiūlyti tekstų kūrimo paslaugą. Pristatymai, produktų ir paslaugų aprašymai, prezentacijos, programos, sveikinimai, palinkėjimai, tekstai kvietimams, padėkos, pasipiršimo žodžiai, santuokos įžadai ir kt. Tekstai gali būti skirtingų stilių: klasikiniai, solidūs, reprezentaciniai, sentimentalūs, techniniai, SEO tekstai ir pan.

Tekstus Jums kuria meninkė ir ezoterikė Irena Jadelo-Katarskė, gavusi apdovanojimą tarptautiniame literatūros konkurse bei užsiimanti verslo mentorystės veikla.

Norėdami užsakyti teksto kūrimo paslaugą, parašykite mums, kokiai progai bus skirtas tekstas; kokio stiliaus jis turėtų būti; ar norite, kad būtų panaudotos citatos. Nurodykite informaciją, kuri turi būti tekste (pavadinimus, vardus, datas, vietas, adresus). Jei yra kažkokie sentimentalūs dalykai, pomėgiai, svajonės, reikšminga simbolika ar ypatingi gyvenimo momentai, kuriais galima būti papuošti tekstą, pasidalinkite jais.

Verslui sukurtų tekstų ir straipsnių pavyzdžius galite rasti ne tik šioje svetainėje, bet ir žemiau išvardintuose tinklapiuose:
www.transeye.eu
www.pergalesgildija.lt

PRELIMINARIOS KAINOS:
• Tekstas iki 100 žodžių (A6 puslapis) – nuo 29 €.
• Tekstas iki 400 žodžių (A4 puslapis) – nuo 90 €.
• Verslo pristatymas, prezentacija – nuo 300 €.
• Prekių ir paslaugų aprašymas – nuo 150 €.
• Straipsnis spaudai – nuo 500 €.

Autorinio teksto kūrimo paslaugos kaina priklauso nuo teksto ilgio, turinio sudėtingumo ir jo paskirties.

Užsakyti

PREKĖS ŽENKLO, VERSLO, ĮMONĖS PAVADINIMO KŪRIMAS„Duoti kam nors pavadinimą reiškia suteikti tam daiktui tam tikrą galią, įkvėpti į jį apibrėžtą juslinę prasmę.“ – J. Harris.

Prekės ženklo, verslo ar įmonės pavadinimas tai ne tik vardas, kuris bus dažnai kartojamas kaip mantra. Tai trumpiausia ir lakoniškiausia informacija apie verslą. Tai žodis, kuris turi nešti žinią ne tik klientui, bet ir informacinėms technologijoms. Tai yra vardas, filosofija, marketingas ir SEO viename.

Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, galime Jums padėti sukurti prekės ženklo, verslo ar įmonės pavadinimą. Kartu su pavadinimu parengsime ir jo filosofijos aprašymą, kurį galėsite pritaikyti brandingo ir marketingo tikslams.

KAINOS:
Pavadinimo sukūrimo kaina – 799 €.APIE PAVADINIMO REGISTRAVIMĄ
Dalis verslininkų savo pavadinimus registruoja, dalis – ne. Šį sprendimą priima pats verslininkas. Skirtingų tipų pavadinimų registravimu užsiima skirtingos institucijos. Pavyzdžiui, Lietuvos įmonių pavadinimus registruoja Registrų centras. Prekės ženklus, priklausomai nuo jų panaudojimo teritorijos (vienoje valstybėje, ES šalyse, visame pasaulyje) registruoja atsakingi Patentų biurai. Kiekviena institucija turi savo reikalavimus ir apribojimus registruojamiems pavadinimams. Pateikus atsakingai įstaigai prašymą įregistruoti pavadinimą, jis yra tikrinamas pagal užklausos teritoriją, ar toks pavadinimas jau nėra įregistruotas ir ar nėra šiuo metu pateiktas laukiantis prašymas tokiam ar panašiam pavadinimui registruoti. Taip pat yra sprendžiama, ar pavadinimas atitinka reikalavimus.

Naudingos nuorodos:
Informacija apie juridinio asmens pavadinimo registravimą
Informacija apie prekės ženklo registravimą

Ar mes registruojame pavadinimus?
Pavadinimų registracijos paslaugų neteikiame. Tuo užsiima atsakingos institucijos bei tarpininkų įmonės.

Užsakyti