KONCEPTUALI JUVELYRIKA

Vienetiniai, rankų darbo papuošalai


MAGIŠKA APYRANKĖ

Kodas: 804

Magiška apyrankė – tai papuošalas kuriamas pagal užsakymą iš individualiai parinktų akmenukų, atsižvelgiant į asmenybės unikalumą ir gyvenimo tikslus. Menininkė sukurs Jums konceptualią apyrankę, į kurią įpins dalelę Jūsų istorijos, o taip pat senovės legendas ir simbolius. Akmenukai yra parenkami pagal jų natūralias savybes. Spalvos gali būti derinamos prie Jūsų garderobo.
Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio su įvairių apyrankių pavyzdžiais.

KAINA: 60 €

Užsakyti


APYRANKĖ „KORALAI“

Kodas: 1010

Kontrastinga ir asimetriška kelių eilių apyrankė „Koralai“ pagaminta iš baltų koralų ir stiklo. Puikiai papildys tiek juodų, tiek baltų drabužių komplektus.
Dydis: universalus.

KAINA: 40 €

Pirkti


PAKABUKAS „IDENTITETAS“

Kodas: 1013

Gipsinis pakabukas „Identitetas“ su metalinėmis detalėmis, įkvėptas konstruktyvizmo stiliaus. Kiekvienas gaminys turi skirtingų natūralių nelygumų.
Dydis: universalus.

KAINA: 40 €

Pirkti


SAGĖ „VEŽLYS“

Kodas: 1001

Sagė „Vežlys“, simbolizuojanti ilgaamžiškumą, jėgą, kantrybę, ištvermę, pastovumą ir išmintį. Pagaminta iš polimerinio molio, subtiliai dekoruota aukso spalvos akriliniais dažais.

KAINA: 45 €

Užsakyti


NAMŲ TALISMANAS „MANDALA“

Kodas: 802

Namų talismanas „Mandala“ – tai agato akmens plokštelė su dailininkės nutapyta mandala, dekoruota Swarovskio kristalais. Visi akmenys yra skirtingų spalvų, formų ir dydžių.
Gaminama pagal užsakymą.

KAINA: nuo 70 €

Užsakyti


APYRANKĖ „SAMSARA“

Kodas: 1006

Apyrankė „Samsara“, simbolizuojanti gyvenimo ratą, iš kubo formos jaspio akmenukų, reiškiančių žmogaus renkamą patirtį ir išmintį. Užsegimas metalinis.
Dydis adaptuojamas individualiai pagal užsakymą.

KAINA: 50 €

Užsakyti


APYRANKĖ „KOPOS“

Kodas: 1009

Kelių eilių apyrankė „Kopos“, įkvėpta pajūrio smėlio ir saulės, pagaminta iš paveikslinio jaspio akmenukų ir stiklo. Tinka mėgstantiems subtilius „nude“ papuošalus.
Dydis: universalus.

KAINA: 40 €

Pirkti


PAKABUKAS „KŪRĖJAS“

Kodas: 1012

Konstruktyvistinio stiliaus pakabukas „Kūrėjas“ pagamintas iš gipso ir metalo. Kiekvienas gaminys turi skirtingų natūralių nelygumų.
Dydis: universalus.

KAINA: 40 €

Pirkti


APYRANKĖ „GINTARAS“

Kodas: 1011

Asimeriška, ryškaus spindesio, modernaus dizaino dviejų eilių apyrankė „Gintaras“ pagaminta iš reto balto bei geltono gintaro ir stiklo.
Dydis: universalus.

KAINA: 40 €

Pirkti


RAKTŲ PAKABUKAS „DRAMBLYS“

Kodas: 1002

Raktų pakabukas „Dramblys“, simbolizuojantis laimę ir sėkmę, iš polimerinio molio, stiklo ir metalo.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


SĄSAGOS „LAIMĖS RATAS“

Kodas: 1003

Sąsagos „Laimės ratas“ iš keramiplastinio molio, dekoruotos akriliniais dažais ir padengtos laku. Sąsagų pagrindas metalinis.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


APYRANKĖ „ŠAMANO KELIAS“

Kodas: 1007

Paslaptinga dviejų eilių apyrankė „Šamano kelias“ iš žalsvai pilko atspalvio zebrinio jaspio akmenukų su metaliniu užsegimu.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


VĖRINYS „BITĖS“

Kodas: 1004

Verinys „Bitės“ – tai išminties, harmonijos ir derlingumo simbolis. Pagamintas iš sardonikso akmens, stiklo, polimerinio molio ir metalo.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


APYRANKĖ „GALIA“

Kodas: 1008

Trijų eilių apyrankė „Galia“ yra pagaminta iš paveikslinio jaspio akmenukų, alyvmedžio karoliukų, atkeliavusių iš Šventosios žemės, ir metalo.

Šiuo metu neturime

UžsakytiJuvelyrika, papuošalai


AMULETAI IR TALISMANAI

„Pagalvok apie visatos jėgą – sukančią Žemę, auginančią medžius.
Ta pati jėga yra tavyje – jei tik turėsi drąsos ir noro pasinaudoti ja.“ - Ch. ChaplinKuo skiriasi įprastas papuošalas nuo amuleto ar talismano? Įprastas papuošalas dažniausiai yra kuriamas dėl grožio. Jis gali turėti savo prasmę ir reikšmę, kaip meno kūrinys. Jis taip pat gali turėti tam tikrų savybių panaudotų medžiagų dėka. Amuletai ir talismanai - tai daugiau nei papuošalai. Jie kuriami konkrečiam žmogui, pagal tam tikrus kanonus ir ritualus, kai svarbi yra kiekviena smulkmena, netgi laikas. Į juos įdedama informacija, energija. Jeigu įprastą papuošalą palygintume su detalių kompozicija, tai amuletą ir talismaną galima būtų palyginti su veikiančiu kompiuteriu, kuriame yra instaliuota programa.

Ar amuletas ir talismanas yra tas pats? Amuletas (iš lotynų kalbos – išsklaidyti, atbaidyti) yra daiktas, skirtas apsaugoti. Jis gali kaupti energiją, spinduliuoti energija, harmonizuoti energijos srautus. Talismanas (iš graikų kalbos – tai, kas buvo pašventinta) ne tik saugo, bet ir yra tarsi mažas padejėjas ir vedlys, galintis pritraukti į gyvenimą tam tikras palankias aplinkybes.

Sužinoti, ką simbolizuoja konkretūs elementai ar spalvos, panaudotos, kuriant papuošalus ir amuletus, o taip pat paskaityti apie akmenų savybes galite mūsų simbolių žodyne.

Turite minčių, kurias norėtumėte paversti tikrove? Priimame individualius užsakymus papuošalams.Individualus užsakymas   Simbolių žodynas