JUVELYRIKA

Išskirtinio dizaino rankų darbo papuošalai


RAKTŲ PAKABUKAS „DRAMBLYS“

Kodas: 1002

Raktų pakabukas „Dramblys“, simbolizuojantis laimę ir sėkmę, yra pagamintas iš polimerinio molio. Papuošalui sukurti taip panaudotas stiklas ir metalas.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


SĄSAGOS „LAIMĖS RATAS“

Kodas: 1003

Sąsagos „Laimės ratas“ yra pagamintos iš keramiplastinio molio, dekoruotos akriliniais dažais ir padengtos laku. Sąsagų pagrindas metalinis.

Gaminama pagal užsakymą

Užsakyti


APYRANKĖ „ŠAMANO KELIAS“

Kodas: 1007

Paslaptinga, dviejų eilių apyrankė „Šamano kelias“ yra pagaminta iš žalsvai pilko atspalvio zebrinio jaspio akmenukų ir metalo.

Gaminama pagal užsakymą

Užsakyti


SAGĖ „VEŽLYS“

Kodas: 1001

Sagė „Vežlys“, simbolizuojanti ilgaamžiškumą, yra pagaminta iš polimerinio molio, subtiliai dekoruota aukso spalvos akriliniais dažais.

Gaminama pagal užsakymą

Užsakyti


NAMŲ TALISMANAS „MANDALA“

Kodas: 802

Namų talismanas „Mandala“ – tai agato akmens plokštelė su dailininkės nutapyta mandala, dekoruota Swarovskio kristalais.

Gaminama pagal užsakymą

Užsakyti


APYRANKĖ „SAMSARA“

Kodas: 1006

Apyrankė „Samsara“ simbolizuoja gyvenimo ratą. Ji pagaminta iš kubo formos jaspio akmenukų, reiškiančių žmogaus renkamą patirtį ir išmintį. Užsegimas metalinis.

Gaminama pagal užsakymą

Užsakyti


VĖRINYS „BITĖS“

Kodas: 1004

Verinys „Bitės“ – tai išminties, harmonijos ir derlingumo simbolis. Pagamintas iš sardonikso akmens, stiklo, polimerinio molio ir metalo.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


SAGĖ „BITĖ“

Kodas: 1005

Sagė „Bitė“, simbolizuojanti motinystę ir gyvenimo dovaną, yra pagaminta iš sardonikso akmens, polimerinio molio ir metalo.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


APYRANKĖ „GALIA“

Kodas: 1008

Trijų eilių apyrankė „Galia“ yra pagaminta iš paveikslinio jaspio akmenukų, alyvmedžio karoliukų, atkeliavusių iš Šventosios žemės, ir metalo.

Šiuo metu neturime

Užsakyti

NAUJA PAPUOŠALŲ KOLEKCIJA


Juvelyrika, papuošalai

Jau greitai pristatysime naują papuošalų kolekciją!

AMULETAI IR TALISMANAI

„Pagalvok apie visatos jėgą – sukančią Žemę, auginančią medžius.
Ta pati jėga yra tavyje – jei tik turėsi drąsos ir noro pasinaudoti ja.“ - Ch. ChaplinKuo skiriasi įprastas papuošalas nuo amuleto ar talismano? Įprastas papuošalas dažniausiai yra kuriamas dėl grožio. Jis gali turėti savo prasmę ir reikšmę, kaip meno kūrinys. Jis taip pat gali turėti tam tikrų savybių panaudotų medžiagų dėka. Amuletai ir talismanai - tai daugiau nei papuošalai. Jie kuriami konkrečiam žmogui, pagal tam tikrus kanonus ir ritualus, kai svarbi yra kiekviena smulkmena, netgi laikas. Į juos įdedama informacija, energija. Jeigu įprastą papuošalą palygintume su detalių kompozicija, tai amuletą ir talismaną galima būtų palyginti su veikiančiu kompiuteriu, kuriame yra instaliuota programa.

Ar amuletas ir talismanas yra tas pats? Amuletas (iš lotynų kalbos – išsklaidyti, atbaidyti) yra daiktas, skirtas apsaugoti. Jis gali kaupti energiją, spinduliuoti energija, harmonizuoti energijos srautus. Talismanas (iš graikų kalbos – tai, kas buvo pašventinta) ne tik saugo, bet ir yra tarsi mažas padejėjas ir vedlys, galintis pritraukti į gyvenimą tam tikras palankias aplinkybes.

Sužinoti, ką simbolizuoja konkretūs elementai ar spalvos, panaudotos, kuriant papuošalus ir amuletus, o taip pat paskaityti apie akmenų savybes galite mūsų simbolių žodyne.

Turite minčių, kurias norėtumėte paversti tikrove? Priimame individualius užsakymus papuošalams.Individualus užsakymas   Simbolių žodynas