KONCEPTUALI JUVELYRIKA

Vienetiniai, prasmingi rankų darbo papuošalai


APYRANKĖ „SAMSARA“

Kodas: 1006

Apyrankė „Samsara“, simbolizuojanti gyvenimo ratą, iš kubo formos jaspio akmenukų, reiškiančių žmogaus renkamą patirtį ir išmintį. Užsegimas metalinis.
Dydis adaptuojamas individualiai pagal užsakymą.

KAINA: 69 €

Užsakyti


NAMŲ TALISMANAS „MANDALA“

Kodas: 802

Namų talismanas „Mandala“ – tai agato akmens plokštelė su dailininkės nutapyta mandala, dekoruota Swarovskio kristalais. Visi akmenys yra skirtingų spalvų, formų ir dydžių.
Gaminama pagal užsakymą.

KAINA: teirautis

Užsakyti


SAGĖ „VEŽLYS“

Kodas: 1001

Sagė „Vežlys“, simbolizuojanti ilgaamžiškumą, jėgą, kantrybę, ištvermę, pastovumą ir išmintį. Pagaminta iš polimerinio molio, subtiliai dekoruota aukso spalvos akriliniais dažais. Gaminama pagal užsakymą

KAINA: 39 €

Užsakyti


APYRANKĖ „KOPOS“

Kodas: 1009

Kelių eilių apyrankė „Kopos“, įkvėpta pajūrio smėlio ir saulės, pagaminta iš paveikslinio jaspio akmenukų ir stiklo. Tinka mėgstantiems subtilius „nude“ papuošalus.
Dydis: universalus.

KAINA: 55 €

Pirkti


PAKABUKAS „KŪRĖJAS“

Kodas: 1012

Konstruktyvistinio stiliaus pakabukas „Kūrėjas“ pagamintas iš gipso ir metalo. Kiekvienas gaminys turi skirtingų natūralių nelygumų.
Dydis: universalus.

KAINA: 59 €

Pirkti


APYRANKĖ „GINTARAS“

Kodas: 1011

Asimeriška, ryškaus spindesio, modernaus dizaino dviejų eilių apyrankė „Gintaras“ pagaminta iš reto balto bei geltono gintaro ir stiklo.
Dydis: universalus.

KAINA: 39 €

Pirkti


APYRANKĖ „KORALAI“

Kodas: 1010

Kontrastinga ir asimetriška kelių eilių apyrankė „Koralai“ pagaminta iš baltų koralų ir stiklo. Puikiai papildys tiek juodų, tiek baltų drabužių komplektus.
Dydis: universalus.

KAINA: 39 €

Pirkti


PAKABUKAS „IDENTITETAS“

Kodas: 1013

Gipsinis pakabukas „Identitetas“ su metalinėmis detalėmis, įkvėptas konstruktyvizmo stiliaus. Kiekvienas gaminys turi skirtingų natūralių nelygumų.
Dydis: universalus.

KAINA: 59 €

Pirkti


TALISMANO GAMYBA

Kodas: 1000

Menininkė ir ezoterikė sukurs Jums talismaną, į kurį įpins dalelę Jūsų istorijos, senovės legendas ir simbolius. Papuošalas kuriamas pagal užsakymą iš individualiai parinktų medžiagų, atsižvelgiant į asmenybės unikalumą ir gyvenimo tikslus.

KAINA: 64 €

Užsakyti


RAKTŲ PAKABUKAS „DRAMBLYS“

Kodas: 1002

Raktų pakabukas „Dramblys“, simbolizuojantis laimę ir sėkmę, iš polimerinio molio, stiklo ir metalo.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


SĄSAGOS „LAIMĖS RATAS“

Kodas: 1003

Sąsagos „Laimės ratas“ iš keramiplastinio molio, dekoruotos akriliniais dažais ir padengtos laku. Sąsagų pagrindas metalinis.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


APYRANKĖ „ŠAMANO KELIAS“

Kodas: 1007

Paslaptinga dviejų eilių apyrankė „Šamano kelias“ iš žalsvai pilko atspalvio zebrinio jaspio akmenukų su metaliniu užsegimu.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


VĖRINYS „BITĖS“

Kodas: 1004

Verinys „Bitės“ – tai išminties, harmonijos ir derlingumo simbolis. Pagamintas iš sardonikso akmens, stiklo, polimerinio molio ir metalo.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


APYRANKĖ „GALIA“

Kodas: 1008

Trijų eilių apyrankė „Galia“ yra pagaminta iš paveikslinio jaspio akmenukų, alyvmedžio karoliukų, atkeliavusių iš Šventosios žemės, ir metalo.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


VĖRINYS „VĖJO MELODIJA“

Kodas: 1017

Minimalistinis vėrinys „Vėjo melodija“, inspiruotas stebuklingų vėjo varpelių, pagamintas iš balto stiklo ir metalo.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


APYRANKĖ „JUODA-BALTA“

Kodas: 1015

Keturių eilių apyrankė „Juoda-balta“ pagaminta iš Svarovskio kristalų, stiklo ir ornamentais dekoruotų metalinių detalių.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


PAKABUKAS „MEILĖS AMULETAS“

Kodas: 1014

Antikos laikais buvo tikima, kad rožinis kvarcas – tai akmuo, kurį dievai padovanojo žmogui, kad jis išmoktų mylėti, atleisti ir gyventi santarvėje. Pakabukas „Meilės amuletas“ yra pagamintas iš rožinio kvarco, stiklo ir sidabruoto vario.

Šiuo metu neturime

Užsakyti


VĖRINYS „MONETŲ MAGIJA“

Kodas: 1018

Pasak legendų, monetos atbaido tamsias dvasias, o monetos su skylutėmis neša turtus ir laimę. Vėrinys „Monetų magija“ yra pagamintas iš autentiškų, senų arabiškų monetų.

Šiuo metu neturime

UžsakytiJuvelyrika, papuošalai


AMULETAI IR TALISMANAI

„Pagalvok apie visatos jėgą – sukančią Žemę, auginančią medžius.
Ta pati jėga yra tavyje – jei tik turėsi drąsos ir noro pasinaudoti ja.“ - Ch. ChaplinKuo skiriasi įprastas papuošalas nuo amuleto ar talismano? Įprastas papuošalas dažniausiai yra kuriamas dėl grožio. Jis gali turėti savo prasmę ir reikšmę, kaip meno kūrinys. Jis taip pat gali turėti tam tikrų savybių panaudotų medžiagų dėka. Amuletai ir talismanai - tai daugiau nei papuošalai. Jie kuriami konkrečiam žmogui, pagal tam tikrus kanonus ir ritualus, kai svarbi yra kiekviena smulkmena, netgi laikas. Į juos įdedama informacija, energija. Jeigu įprastą papuošalą palygintume su detalių kompozicija, tai amuletą ir talismaną galima būtų palyginti su veikiančiu kompiuteriu, kuriame yra instaliuota programa.

Ar amuletas ir talismanas yra tas pats? Amuletas (lot. amulētum – išsklaidymas, blogio išvengimas) yra daiktas, skirtas apsaugoti. Jis gali kaupti energiją, spinduliuoti energija, harmonizuoti energijos srautus. Talismanas (gr. telesma – religinis ritualas, ceremonija, užbaigimas, tai, kas buvo pašventinta) ne tik saugo, bet ir yra tarsi mažas padėjėjas ir vedlys, galintis pritraukti į gyvenimą tam tikras palankias aplinkybes.

Sužinoti, ką simbolizuoja konkretūs elementai ar spalvos, panaudotos, kuriant papuošalus ir amuletus, o taip pat paskaityti apie akmenų savybes galite mūsų simbolių žodyne.

Turite minčių, kurias norėtumėte paversti tikrove? Priimame individualius užsakymus papuošalams.Individualus užsakymas   Simbolių žodynas