EZOTERINĖS PREKĖS

„Akmenukas kalba su mumis savo kalba ir pasakoja upės istoriją,
bet tam, kad ją suprastume, turime mokėti skaityti daiktų sielas.“ – M. A. Pottenger

Talismanas namams dovanų dėžutėje, agatas, dailininkės tapyta mandala, Svarovskio kristalai, dovana vestuvėms

NAMŲ TALISMANAS „MANDALA“

Kodas: 871bd

Agatas nuo seno laikomas talismanu, galinčiu apsaugoti žmogų ir jo namus. Jis gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi ir padėti lengviau priimti sprendimus. Poroms jis padeda išsaugoti ištikimybę.

Agato akmuo su dailininkės nutapyta mandala, dekoruotas Swarovskio kristalais. Kiekvienas akmuo yra skirtingos formos, atspalvio ir dydžio. Mandalos piešinys parenkamas pagal akmenį. Gaminama pagal užsakymą.
Dydis nuotraukoje: 8 cm.

KAINA: 99,00 €

Pirkti

Dovanų kuponas. Asmeninis orakulas TRIO. Asmeninio horoskopo alternatyva. Ezoterinė dovana

ASMENINIS ORAKULAS „TRIO“

Kodas: 8CO

30 dienų asmeninis orakulas trijose gyvenimo sferose: asmenybės, santykių, materialinio turto. Tai ezoterinė dovana, primenanti alternatyvų asmeninį horoskopą. Dovanos gavėjas kasdien gaus į el. pašto dėžutę asmeniškai jam skirtas ezoterikės įžvalgas. Tai 90 mažų Visatos žinučių asmeniniam tobulėjimui ir gyvenimo kokybės gerinimui.
Paslaugos teikėjas: „8 CREATOR".
Kupono galiojimas: 12 mėn.

Daugiau informacijos >>

KAINA: 249,00 €

Pirkti

Talismanas namams, serpentinas, tapytas rankomis, dėžutėje, dekoruotas Svarovskio kristalais, mago akmuo, dovana

TALISMANAS „MAGO AKMUO“

Kodas: 878b

Serpentinas susijęs su išmintimi ir Visatos paslaptamis. Tinka ieškantiems savęs ir atradimų pasaulyje, tiems, kas domisi ezoterika, taip pat sportininkams, teisinininkams, verslininkams. Padeda siekti tikslų, atstatyti energetiką. Apsaugo nuo aplinkinių poveikio.

Žalių atspalvių serpentino akmuo, tapytas rankomis, dekoruotas Svarovskio kristalais. Akmenukas turi dvi skylutes – galima pakabinti. Yra galimybė užsakyti dviejų dalių talismaną.

Šiuo metu neturime.

Užsakyti

Magiškos dovanos


Sakoma, jog egzistuoja du būdai gyventi: vienas – manyti, jog stebuklų nebūna; kitas – tikėti, jog visas gyvenimas yra stebuklas. Mes pasirinkome antrą. Stebuklus atrandame Visatoje ir stebuklus darome savo rankomis. Tai, ką kuriame, galima pavadinti meno, ezoterikos ir gamtos alchemija.

Šiame skyrelyje rasite unikalių ezoterinių prekių.
Talismanai ir amuletai – tai unikalūs juvelyrikos dirbiniai ar interjero dekoro elementai, skirti ne tik puošti, bet ir padaryti aplinką vieta, kurioje galima jaustis saugiau ir jaukiau. Jie dalinasi savo energija, valo supančią erdvę, harmonizuoja, pritraukia laimę, sėkmę ar kitus, jiems būdingus dalykus. Kai kurių savybių daiktams suteikia gamta, kai kurių gali suteikti žmogus.
Orakulai – tai Visatos kelrodės, kuriomis dalinasi, jos išmintį nuskaitantys ir interpretuojanys ezoterikai.
Turime ir nematerialių dovanų bei dovanų kuponų joms. Tai asmeninis kontaktas su ezoterike, kuris yra įprasmins kasdienybę, padės tobulėti ir augti įvairiose gyvenimo srityse.

Jeigu ieškote kažko daugiau, kažko, kas būtų skirta tik Jums ar Jūsų artimam žmogui, galite asmeniškai užsakyti personalizuotą, dvasinę ar magišką dovaną, papasakojus apie savo lūkesčius ir norus. Daiktai, kaip sakė F. Gartman, – tai materializuotos mintys.

Užsakymas   Simbolių žodynas