DOVANOS

Interjero detalės. Talismanai. Dovanų kuponai


DOVANA „LAIMĖS PAUKŠTĖ“

Kodas: 805

Paukščiai - tai gerovės sargai, galintys sparnais paliesti dangų. Jie simbolizuoja laisvę, dieviškumą, kilimą link dangaus, magiškas žinias. Liaudies išmintis byloja, jog tiems, kas supranta paukščių kalbą, atsiveria svarbi išmintis ir žinojimas. Tikima, jog paukščiai yra aukštesnio pasaulio pasiuntiniai – jie perduoda žinias iš dievų. Paukščiai - tai stebuklingi padėjėjai. Skraidydami aukštai, jie jaučiasi pakylėti ir juose apsigyvena sparnuota laimė.

Paslaptingas talismanas namams, gimęs „Išminties girioje“, pagamintas rankomis iš keramiplastinio molio, dekoruotas auksine spalva ir balto perlamutrinio aukso spalva (priklausomai nuo apšvietimo, išryškėja arba viena, arba kita spalva). Parduodamas dėžutėje, dekoruotuoje šilkmedžio popieriumi ir sendinto žalvario spalvos metaline detale. Pridedamas talismano simbolikos aprašymas ir kortelė su palinkėjimu.

Dėžutės dydis: 95x95x50 mm.

• Skulptūrėlė
• Dėžutė
• Kortelė su aprašymu
• Kortelė su palinkėjimu


KAINA: 49 €

Pirkti


AMULETAS „SAPNŲ GAUDYKLĖ“

Kodas: 809

Namų juvelyrika, inspiruota senosios Šiaurės Amerikos kultūros sapnų gaudyklių.

Sapnų gaudyklė pagal indėnų legendą yra skirta apsaugoti miegantį žmogų nuo piktųjų dvasių, nesėkmių bei blogų sapnų ir įleisti į gyvenimą tai, kas gera. Juk sapnai, intuicija, svajonės ir fantazijos yra ne mažiau svarbūs nei realybė. Mūsų gyvenimas keičia sapnus, o sapnai keičia mūsų gyvenimą.

Papuošalas pagamintas iš metalinių detalių ir rankų darbo natūralus balto anhidrito mineralo (gipso). Ši interjero dekoro detalė yra sukurta pakabinti namuose – turi tam pritaikyta grandinėlę.

Ilgis: 27 cm. Plotis: 6 cm.

Pakabukas su grandinėle


KAINA: 59 €

Pirkti


DOVANA „ILGAAMŽIŠKUMO VEŽLYS“

Kodas: 807

Vėžlys nuo seniausių laikų yra ilgaamžiškumo, Visatos tvarkos, jėgos, kantrybės, ištvermės, stabilumo, išminties, saugumo, kilimo bei ėjimo link tikslo simbolis. Jis buvo laikomas amuletu įvairiose kultūrose. Vėžlio kiautas buvo naudojamas būrimams. Mitologijoje Žemė vaizduojama laikoma dramblių, stovinčių ant didelio vėžlio. Tikima, kad šio gyvūno skulptūrėlė atneša sveikatos, išminties, padeda kilti karjeros laiptais ir praturtėti. Vėžlys reiškia atkaklias pastangas, kurios galiausiai apdovanojamos. Šis magiškas gyvūnas lėtai, bet užtikrintai juda tikslo link. Sakoma, jog tas, už kurio nugaros stovi vėžlys, yra saugus.

Vežlio talismanas pagamintas iš keramiplastinio molio su inkrustuotais dūminio kvarco akmenukais. Dėžutė dekoruota agato akmeniu, viduje įdėtas gaminio simbolikos aprašymas ir kortelė su palinkėjimu.

Dėžutės dydis: 95x75x30 mm.

• Skulptūrėlė
• Dėžutė
• Kortelė su aprašymu
• Kortelė su palinkėjimu


KAINA: 69 €

Pirkti


PERSONALIZUOJAMA KOKEŠI

Kodas: 801

Japoniško stiliaus autorinė kokeši lėlė (shingata), personalizuojama pagal būsimo lėlės šeimininko bruožus, pomėgius, gyvenimo svajones ir tikslus. Gaminama kaip vienetinis gaminys pagal individualų užsakymą. Visų kokeši lėlių-talismanų dizainas skirtingas.

Tikima, kad kokeši lėlėje apsigyvena dvasia, kuri saugo ir rūpinasi jos savininku. Tai ypatingas talismanas, turintys sielą ir nešantis tam tikrą žinutę. Kokeši naudojamos ir kaip savotiška komunikacijos priemonė, norint išreikšti jausmus, mintis, palinkėjimus.

Kokeši skulptūrėlė gaminama rankomis iš keramiplastinio molio. Pridedamas autoriaus aprašymas ir personalizuota kortelė su užsakovo žodžiais. Dėžutė dekoruota magišku mazgu „awaji-musubi“.

Dėžutės dydis: 95x95x50 mm.

• Skulptūrėlė (įvairių spalvų)
• Dėžutė
• Kortelė su aprašymu


KAINA: 69 €

Užsakyti


DOVANA „AUKSINĖ ŽUVELĖ“

Kodas: 808

Žuvis simbolizuoja atgimimą, vaisingumą, sėkmę, sveikatą, filosofinį akmenį. Budistams tai džiaugsmo ir laisvės simbolis. Rytuose žuvis taip pat simbolizuoja ištikimybę ir dažnai tampa vestuvių dovana. Populiari žuvies simbolika ir Japonijoje, kur ji reiškia gausą, turtus, drąsą, apsaugą nuo ugnies. Japonai ją siejo su vyriškomis savybėmis, tuo tarpu senovės graikams ir romėnams ji asocijavosi su moteriškumu ir grožiu. Keltai žuvies simbolikoje įžvelgė išmintį ir pranašystes, afrikiečiai – kūrybą ir naują pradžią. Skandinavijoje žuvis reiškia ryžtą ir gebėjimą prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių.

Talismanas, įkvėptas japoniško „mingei“ stiliaus formų, pagamintas rankomis iš keramiplastinio molio, dekoruotas antikinio aukso spalva. Parduodamas dekoratyvinėje dėžutėje. Pridedamas talismano simbolikos aprašymas ir kortelė su palinkėjimais.

Dėžutės dydis: 95x75x30 mm.

• Skulptūrėlė
• Dėžutė
• Kortelė su aprašymu
• Kortelė su palinkėjimu


KAINA: 49 €

Pirkti


NAMŲ TALISMANAS „MANDALA“

Kodas: 802

Sakoma, kad agatas yra stiprus talismanas, kuris saugo energetiškai. Tinka meditacijai. Tibete tikima, jog šis akmuo gali išvaryti negeras dvasias. Romoje agatas buvo siejamas su derlingumo deive Pomona ir jį naudojo augalų apsaugai. Manoma, kad agatas taip gali padėti apsisaugoti nuo griaustinio ir žemės drebėjimo. Poroms padeda išsaugoti ištikimybę. Vaikus ramina. Žmonės, kurie renkasi šį akmenį, lengviau priima teisingus sprendimus, yra įžvalgūs, greičiau perpranta komunikabilumo paslaptis, gali atrasti savyje ekstrasensorinių gebėjimų.

Talismanas „Mandala“ – tai agatas su dailininkės nutapyta mandala, dekoruotas Swarovskio kristalais. Gaminamas pagal užsakymą. Akmenys yra skirtingų spalvų, formų ir dydžio. Piešinys parenkamas pagal akmenį. Pridedama dėžutė ir talismano aprašymas.

Skirtingi dydžiai (užsakoma prekė)

• Dekoruotas akmuo
• Dėžutė
• Kortelė su aprašymu
• Kortelė su palinkėjimu


KAINA: teirautis

Užsakyti


INTERJERINIS ŽAISLAS „PANDA“

Kodas: 810

Panda nuo seniausių laikų Kinijoje buvo labai garbinama ir laikoma kilniausiu gyvūnu. Ją prilygindavo išminčiams, kurie išeidavo gyventi į miškus ir semtis dar daugiau išminties ir harmonijos iš gamtos. Kiniškus hieroglifus, reiškiančius pandą, rašydavo ant drabužių, kai norėdavo žmogui suteikti daugiau drąsos. Pandos yra drąsios ir savarankiškos, turinčios daygybę emocijų, bet tuo pačiu labai taikios ir geranoriškos.

Dizaineriškas rankų darbo interjerinis žaislas, gaminamas pagal užsakymą iš 100 % natūralios vilnos, sauso vėlimo adata būdu. Identiškas atkartojimas neįmanomas, kadangi visi dirbiniai yra kuriami rankomis.

Aukštis: apie 15 cm.

Interjerinis žaislas


KAINA: 149 €

Užsakyti


DOVANŲ KUPONAS TALISMANO GAMYBAI

Kodas: 1000D

Padovanokite magišką dovaną – kuponą talismano gamybai! Menininkė ir ezoterikė sukurs dovanų kupono gavėjui talismaną, į kurį įpins dalelę būsimo jo šeimininko istorijos, senovės legendas ir simbolius. Papuošalas kuriamas pagal užsakymą iš individualiai parinktų medžiagų, atsižvelgiant į asmenybės unikalumą ir gyvenimo tikslus.
Sukurtas gaminys bus pristatytas dovanos gavėjui per kurjerį.

Kupono dydis: A4

Elektroninis dovanų kuponas (PDF)


KAINA: 69 €

Pirkti


ASAMBLIAŽAS „GYVYBĖS RATAS“

Kodas: 705

Išskirtinio dizaino saulės kalendorius, sukurtas pagal senovės keltų tradicijas ir papildytas astrologiniu kalendoriumi su zodiako ženklais. Jame pažymėti aukščiausi saulės ciklo taškai su originaliais keltiškų švenčių pavadinimais.

Subtilus, šviesių pastelinių atspalvių, įrėmintas asambliažas su Svarovskio kristalais suteiks paslaptingumo ir taps spindinčiu interjero dekoru.
Technika: asambliažas.
Autorius: Irena Jadelo-Katarskė.

Dydis (su rėmu): 26x20 cm.

• Asambliažas
• Rėmas


KAINA: 49 €

Pirkti


DOVANŲ KUPONAS PORTRETUI

Kodas: D700

Dovanų kuponas portretui – tai puikus būdas nustebinti dovanos gavėją ir suteikti jam pasirinkimo laisvę. Portretas piešiamas pagal nuotrauką. Dovanų kuponas gali būti skirtas arba vieno asmens, arba dviejų asmenų portretui. Į dovanų kupono kainą yra įskaičiuotas biustinio portreto piešimas ir paveikslo pristatymas per kurjerį. Pageidaujant galima papildomai užsakyti fono ir kitų elementų piešimą.

Galime pasiūlyti įvarius kuponų tipus (elektroninį, popierinį) bei papildomai užsakomus atvirukus.

1 asmens portretas:
• 30x40 cm – 400 €.
• 60x40 cm – 650 €.

2 asmenų portretas:
• 60x40 cm – 750 €.

Komplektacijos variantai:
1. Elektroninis dovanų kuponas (PDF);
2. Popierinis dovanų kuponas;
3. Popierinis dovanų kuponas ir atvirukas (+ 6 €).


KAINA: pasirinkite dydį ir kompektaciją

Užsakyti

Ezoterinės ir magiškos dovanos

„Akmenukas kalba su mumis savo kalba ir pasakoja upės istoriją,
bet tam, kad ją suprastume, turime mokėti skaityti daiktų sielas.“ – M. A. PottengerYra tokių daiktų, kurie gyvena savo gyvenimus ir turi savo istorijas... Jie nėra nei iš fabrikų, nei iš prekybos centrų lentynų. Jie sukurti rankomis. Jie turi prasmę ir atsirado neatsitiktinai. Jie neša žinią - galbūt labai atvirą, o galbūt paslėptą giliai viduje. Jie puošia, džiugina ir šildo. Jie gali tapti amuletais ir netgi talismanais. Jie yra gyvi...

Kuriame konceptualius meno dirbinius, dovanas, interjero detales. Kiekvienas kūrinys yra vienintelis ir nepakartojamas. Daiktai gaminami iš įvairiausių medžiagų: vilnos, šilko, molio, popieriaus, medžio. Dekoruojami akmenimis ir Svarovskio kristalais. Jie komplektuojami su legendų, istorijų ir simbolių aprašymais, pakuojami į firmines dėžutes. Šie gaminiai puikiai tiks kaip simbolinė ir prasminga dovana vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, Valentino dienai, sukaktuvėms. Jie taip pat originaliai papildys dovanojamus pinigus ir kuponus.

Jei domitės parduodamų daiktų simbolika, apie tai galite paskaityti plačiau, paspaudę ant žemiau esančios nuorodos. Atkreipkite dėmesį ne tik į meno dirbinio pavadinimą, bet ir spalvas, dekoro raštus, formas, panaudotas medžiagas. Apie kiekvieną Jus dominantį daikto elementą mūsų svetainėje rasite trumpą pasakojimą.

Individualus užsakymas   Simbolių žodynas

Vokeliai ir dėžutės pinigamsDovanai skiriame nemažai pastangų, stengiamės, kad ji patiktų ir norime, kad ją prisimintų dar ilgai. Tačiau dovana dažniausiai turi savo tarnavimo laiką, o kartais yra netgi momentinė. Vokas ir atvirukas yra ta dovanos dalelė, kuri po šventės lieka stalčiuje ir po daugelio metų, kai ją ten randa anūkas ir užduoda smalsų klausimą, su šypsena prisimename, kaip maloniai tą dieną mus kažkas nustebino. Ir štai, net nepastebėję, keliaujame laiku... Tai ne tik palinkėjimai. Tai dovanos siela ir nuostabus būdas papasakoti istoriją apie daiktą, kurį dovanojame, ir apie tai, kodėl būtent jį pasirinkome.

Dovanodami pinigus, dovanojate energiją - energiją, kurią atidavėte, kad juos gautumėte, energiją, kurią įdėjote, juos turėdami, ir galiausiai energiją, su kuria juos davonojate. Tai daugiau nei paprasti popieriukai su skaičiais, nes tai naujos galimybės kažką realizuoti ar materializuoti.

Jau Senovės Kinijoje buvo tikima, kad net jei Jūsų įteikiami pinigai yra atlygis už darbą ar padėka už pagalbą, juos reikia tinkamai pateikti. Feng-šui mokiniai, atsidėkodami savo mokytojams už žinias ir išmintį, pinigus turėjo įteikti raudoname voke.
Kiekviena spalva kažka simbolizuoja ir kažką reiškia tiek duodančiam, tiek gaunančiam. Prisiminkite ir simbolius, kuriais norite kažką pasakyti ar palinkėti. Įdėkite į popierinį voką šiek tiek saulės, žvaigždžių ir dangaus... Rytmečio kavos kvapą, gaivų pavasario vėją ir šilto vasaros lietaus...

Individualus užsakymas