EZOTERINĖS PREKĖS

„Akmenukas kalba su mumis savo kalba ir pasakoja upės istoriją,
bet tam, kad ją suprastume, turime mokėti skaityti daiktų sielas.“ – M. A. Pottenger

Magiška tatuiruotė, ezoterinės, dvasinės tatuiruotės dizainas, Zen katė

EZOTERINĖS TATUIRUOTĖS DIZAINAS

Kodas: 909t

Simboliai, kaip rašė K. G. Jungas, atveria žmogui nepaliečiamą, dangišką, ir tuo pat metu saugo jį nuo betarpiško sąlyčio su milžiniška archetipų energija.
Tatuiruotė yra asmeniškas piešinys, atspindintis žmogaus pasaulėžiūrą, charakterį, gyvenimo būdą ir stilių. Teisingai sukurta ir tinkamai atlikta tatuiruotė, tarsi talismanas, gali atnešti sėkmę, motyvuoti. Simboliuose slypi kultūra, protėvių išmintis, įsitikinimai, magijos paslaptys.

Mūsų formulė: PIEŠIMAS + MADOS DIZAINAS + EZOTERIKA.
Ezoterikė ir menininkė, turinti ilgametę patirtį piešimo bei grafinio ir mados dizaino srityse, sukurs tatuiruotės dizainą (piešinį ant popieriaus) pagal Jūsų asmenybę, energetiką, mėgstamą stilių, simboliką ir asmeninius pageidavimus.

KAINOS: nuo 99,00 €

Užsakyti

Asmeninis orakulas. Dovanų kuponas. Magiška, ezoterinė dovana

ASMENINIS ORAKULAS „TRIO“ MĖNESIUI

Kodas: 8COT

Kartais išgirsti, ką šnabžda Visata, yra viena vertingiausių patirčių, nes tuo pačiu išgirstame save. Kaip sakė J. Billings, gyvenime svarbu, kad jums iškristų geros kortos, bet dar svarbiau yra gerai sužaisti tomis, kurios jau yra jūsų rankose.

Asmeninis orakulas TRIO – tai paslaptinga ezoterinė dovana, primenanti alternatyvų asmeninį horoskopą. Tai 90 mažų Visatos žinučių – trumpų pastebėjimų, kurie gali būti pateikti patarimo, retorinio klausimo, metaforos ar išminties forma. Dovanos gavėjas 30 dienų gaus į el. pašto dėžutę asmeniškai jam skirtas ezoterikės įžvalgas trijose gyvenimo sferose: asmenybės, santykių ir materialinių turtų. Kiekvieną dieną, pasitelkus ezoterinius įrankius, intuiciją ir parapsichologijos įgūdžius, konkrečiam žmogui asmeniškai sugeneruojamos 3 įžvalgos.

KAINA: 249,00 €

Pirkti

Magiškos dovanos


Sakoma, jog egzistuoja du būdai gyventi: vienas – manyti, jog stebuklų nebūna; kitas – tikėti, jog visas gyvenimas yra stebuklas. Mes pasirinkome antrą. Stebuklus atrandame Visatoje ir stebuklus darome savo rankomis. Tai, ką kuriame, galima pavadinti meno, ezoterikos ir gamtos alchemija.

Šiame skyrelyje rasite unikalių ezoterinių prekių.
Talismanai ir amuletai – tai unikalūs juvelyrikos dirbiniai ar interjero dekoro elementai, skirti ne tik puošti, bet ir padaryti aplinką vieta, kurioje galima jaustis saugiau ir jaukiau. Jie dalinasi savo energija, valo supančią erdvę, harmonizuoja, pritraukia laimę, sėkmę ar kitus, jiems būdingus dalykus. Kai kurių savybių daiktams suteikia gamta, kai kurių gali suteikti žmogus.
Orakulai – tai Visatos kelrodės, kuriomis dalinasi, jos išmintį nuskaitantys ir interpretuojanys ezoterikai.
Turime ir nematerialių dovanų bei dovanų kuponų joms. Tai asmeninis kontaktas su ezoterike, kuris yra įprasmins kasdienybę, padės tobulėti ir augti įvairiose gyvenimo srityse.

Jeigu ieškote kažko daugiau, kažko, kas būtų skirta tik Jums ar Jūsų artimam žmogui, galite asmeniškai užsakyti personalizuotą, dvasinę ar magišką dovaną, papasakojus apie savo lūkesčius ir norus. Daiktai, kaip sakė F. Gartman, – tai materializuotos mintys.

Užsakymas   Simbolių žodynas