EZOTERINĖS PREKĖS

„Akmenukas kalba su mumis savo kalba ir pasakoja upės istoriją,
bet tam, kad ją suprastume, turime mokėti skaityti daiktų sielas.“ – M. A. Pottenger

Talismanas namams dovanų dėžutėje, agatas, dailininkės tapyta mandala, Svarovskio kristalai, dovana vestuvėms

NAMŲ TALISMANAS „MANDALA“

Kodas: 871b

Agatas nuo seno laikomas talismanu, galinčiu apsaugoti žmogų ir jo namus. Jis gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi ir padėti lengviau priimti sprendimus. Poroms jis padeda išsaugoti ištikimybę.

Agato akmuo su dailininkės nutapyta mandala, dekoruotas Svarovskio kristalais; kartono dėžutėje. Kiekvienas akmuo yra skirtingos formos, atspalvio ir dydžio. Mandalos piešinys parenkamas pagal akmenį. Gaminama pagal užsakymą.
Pakabukų dydžiai: 8-12 cm.

KAINA: 99,00 €

Užsakyti

Balansuojantys akmenys, relaksaciniai, iš Baltijos pajūrio, dekoruoti, dao

BALANSUOJANTYS AKMENYS „DAO“

Kodas: 392m

Balansuojantys akmenys – tai relaksacija, menas ir ritualas, kurio tradicijos siekia gilią senovę. Akmenų dėliojimas buvo žinomas įvairiose kultūrose. Sakoma, jog kiekvienas akmuo turi atmintį ir saugo daugybę informacijos. Akmenys leidžia žmogui prisiliesti prie gamtos ir Visatos paslapčių. Jie naudojami meditacijai, ateities nuspėjimui ir būrimams. Iš jų gaminami amuletai ir talismanai. Balansuojančiais akmenimis vadinamos skulptūros, sudarytos iš vienas ant kito sudėliotų akmenų, nenaudojant jokių papildomų medžiagų sutvirtinimui. Dėliojant tokias skulptūras, atrandama pusiausvyra ne tik tarp akmenų, bet ir savo viduje.

Relaksacinis 7 akmenukų rinkinys dėžutėje. Dailininkės dekoruoti, natūralūs akmenys iš Baltijos pajūrio. Pridedamas aprašymas.
Dėžutės dydis: 11x11x1,5 cm.

KAINA: 29,00 €

Pirkti

Talismanas namams, agatas, tapytas rankomis, dekoruotas Svarovskio kristalais, medinėje dėžutėje, dovana

TALISMANAS „MANDALA“ DĖŽUTĖJE

Kodas: 871bd

Manadala, verčiant iš sanskrito, reiškia ratą. Tai universalus simbolis, kuris reiškia tobulumą, cikliškumą, harmoningą visumą. Mandala nėra vien tik paveikslas meditacijai. Tai vaizdinys, savo spalvomis, raštais bei ypatinga energetika, atskleidžiantis paslėptą Visatos tvarką ir harmonizuojantis gyvenimą.

Namų talismanas, pagamintas iš agato, dekoruotas rankų darbo tapyba ir Svarovskio kristalais; medinėje dėžutėje su metaline dekoro detale. Kiekvienas akmuo yra skirtingos formos, atspalvio ir dydžio. Mandalos piešinys parenkamas pagal akmenį. Gaminama pagal užsakymą.
Pakabukų dydžiai: 4-6 cm.

KAINA: 99,00 €

Užsakyti

Magiška tatuiruotė, ezoterinės, dvasinės tatuiruotės dizainas, Zen katė

EZOTERINĖS TATUIRUOTĖS ESKIZAS

Kodas: 909t

Simboliai, kaip rašė K. G. Jungas, atveria žmogui nepaliečiamą, dangišką, ir tuo pat metu saugo jį nuo betarpiško sąlyčio su milžiniška archetipų energija.
Tatuiruotė yra asmeniškas piešinys, atspindintis žmogaus pasaulėžiūrą, charakterį, gyvenimo būdą ir stilių. Teisingai sukurta ir tinkamai atlikta tatuiruotė, tarsi talismanas, gali atnešti sėkmę, motyvuoti. Simboliuose slypi kultūra, protėvių išmintis, įsitikinimai, magijos paslaptys.

Mūsų formulė: PIEŠIMAS + MADOS DIZAINAS + EZOTERIKA.
Ezoterikė ir menininkė, turinti ilgametę patirtį piešimo bei grafinio ir mados dizaino srityse, sukurs tatuiruotės dizainą (piešinį ant popieriaus) pagal Jūsų asmenybę, energetiką, mėgstamą stilių, simboliką ir asmeninius pageidavimus.

KAINA: nuo 49,00 €
(priklauso nuo sudėtingumo)

Užsakyti

Asmeninis orakulas. Dovanų kuponas. Magiška, ezoterinė dovana

ASMENINIS ORAKULAS „TRIO“

Kodas: 8COT

Kartais išgirsti, ką šnabžda Visata, yra viena vertingiausių patirčių, nes tuo pačiu išgirstame save. Kaip sakė J. Billings, gyvenime svarbu, kad jums iškristų geros kortos, bet dar svarbiau yra gerai sužaisti tomis, kurios jau yra jūsų rankose.

Orakulas „TRIO“ – tai kasdienės, mėnesio trukmės ezoterikės paruoštos gyvenimo įžvalgos trijose sferose. Tai 90 asmeninių kelrodžių tiems, kas dievina likimo ženklus, pranašystes, horoskopus ir asmeninį tobulėjimą.
Daugiau informacijos >>

KAINA: 249,00 €

Pirkti

Projekto 8 CREATOR kūrybinės dirbtuvės

„8 CREATOR“ KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Kodas: 8CKD

Projekto „8 CREATOR“ kūrybinės dirbtuvės prasmingam laisvalaikiui, savęs pažinimui ir įgūdžiams lavinti:

• Tapybos užsiėmimai (220 € / 440 €)
Daugiau informacijos >>
• Kūrybinės dirbtuvės „Tavo paveikslo istorija“ (220 €)
Daugiau informacijos >>
• Workshop „Bioenergetika: Pažink save ir pasaulį“ (290 €)
Daugiau informacijos >>

KAINOS: 220 € / 290 € / 440 €

Pirkti

Magiškos dovanos


Sakoma, jog egzistuoja du būdai gyventi: vienas – manyti, jog stebuklų nebūna; kitas – tikėti, jog visas gyvenimas yra stebuklas. Mes pasirinkome antrą. Stebuklus atrandame Visatoje ir stebuklus darome savo rankomis. Tai, ką kuriame, galima pavadinti meno, ezoterikos ir gamtos alchemija.

Šiame skyrelyje rasite unikalių ezoterinių prekių.
Talismanai ir amuletai – tai unikalūs juvelyrikos dirbiniai ar interjero dekoro elementai, skirti ne tik puošti, bet ir padaryti aplinką vieta, kurioje galima jaustis saugiau ir jaukiau. Jie dalinasi savo energija, valo supančią erdvę, harmonizuoja, pritraukia laimę, sėkmę ar kitus, jiems būdingus dalykus. Kai kurių savybių daiktams suteikia gamta, kai kurių gali suteikti žmogus.
Orakulai – tai Visatos kelrodės, kuriomis dalinasi, jos išmintį nuskaitantys ir interpretuojanys ezoterikai.
Turime ir nematerialių dovanų bei dovanų kuponų joms. Tai asmeninis kontaktas su ezoterike, kuris yra įprasmins kasdienybę, padės tobulėti ir augti įvairiose gyvenimo srityse.

Jeigu ieškote kažko daugiau, kažko, kas būtų skirta tik Jums ar Jūsų artimam žmogui, galite asmeniškai užsakyti personalizuotą, dvasinę ar magišką dovaną, papasakojus apie savo lūkesčius ir norus. Daiktai, kaip sakė F. Gartman, – tai materializuotos mintys.

Užsakymas   Simbolių žodynas