METAFIZINĖS PREKĖS

Ezoterinės, dvasinės, magiškos prekės. Dovanos

Magiška tatuiruotė, ezoterinės, dvasinės tatuiruotės dizainas, Zen katė

EZOTERINĖS TATUIRUOTĖS DIZAINAS

Kodas: 909t

Simboliai, kaip rašė K. G. Jungas, atveria žmogui nepaliečiamą, dangišką, ir tuo pat metu saugo jį nuo betarpiško sąlyčio su milžiniška archetipų energija.
Tatuiruotė yra asmeniškas piešinys, atspindintis žmogaus pasaulėžiūrą, charakterį, gyvenimo būdą ir stilių. Teisingai sukurta ir tinkamai atlikta tatuiruotė, tarsi talismanas, gali atnešti sėkmę, motyvuoti. Simboliuose slypi kultūra, protėvių išmintis, įsitikinimai, magijos paslaptys.

Mūsų formulė: PIEŠIMAS + MADOS DIZAINAS + EZOTERIKA.
Ezoterikė ir menininkė, turinti ilgametę patirtį piešimo bei grafinio ir mados dizaino srityse, sukurs individualų tatuiruotės dizainą (piešinį ant popieriaus) pagal Jūsų asmenybę, energetiką, mėgstamą stilių, simboliką ir asmeninius pageidavimus.

KAINA: nuo 99 €

Užsakyti

Paveikslas. Mandala piešta menininkės ir ezoterikės. Ezoterinė dovana meditacijai

MEDITACINIS PAVEIKSLAS „MANDALA“

Kodas: 730p

Manadala – tai universalus simbolis, reiškiantis tobulumą, cikliškumą, harmoningą visumą. Tai vaizdinys, kuris savo raštais bei ypatinga energetika atskleidžia paslėptą Visatos tvarką ir harmonizuoja gyvenimą.

Mandalos paveikslai yra skirti meditacijai. Jais taip pat galima dekoruoti aplinką. Kiekviena mandala turi skirtingų savybių, unikalią paskirtį. Rinktis sau tinkančią mandalą galima įvairiais būdais: intuityviai, kai tiesiog patinka vaizdas, arba vadovaujantis logika, kai analizuojame savybes, prasmę, poveikį ir nusprendžiame, kad būtent to norime.

Menininkės ir ezoterikės nupieštas mandalos paveikslas (rankų darbo).
Technika: rašalas, popierius.
Dydis (be rėmo): 30x21 cm.
Autorius: Irena Jadelo-Katarskė.

KAINA: 99 €

Pirkti

Asmeninis orakulas. Dovanų kuponas. Magiška, ezoterinė dovana

MĖNESINIS ORAKULAS
„8 CREATOR“

Kodas: 8COT

Kartais išgirsti, ką šnabžda Visata, yra viena vertingiausių patirčių, nes tuo pačiu išgirstame save. Kaip sakė J. Billings, gyvenime svarbu, kad jums iškristų geros kortos, bet dar svarbiau yra gerai sužaisti tomis, kurios jau yra jūsų rankose.

Mėnesinis orakulas „8 CREATOR“ – tai paslaptinga ezoterinė dovana, primenanti alternatyvų asmeninį horoskopą. Tai 30 mažų Visatos žinučių – trumpų pastebėjimų, kurie gali būti pateikti patarimo, retorinio klausimo, metaforos ar išminties forma. Dovanos gavėjas 30 dienų gaus į el. pašto dėžutę asmeniškai jam skirtas ezoterikės įžvalgas pasirinktoje gyvenimo sferose: asmeninio tobulėjimo, santykių ar materialinių turtų. Kiekvieną dieną, pasitelkus ezoterinius įrankius, intuiciją ir parapsichologijos įgūdžius, konkrečiam žmogui asmeniškai sugeneruojama personali žinutė.

KAINA: 119 €

Pirkti