EZOTERINIAI KŪRYBINIAI UŽSIĖMIMAI

Vidinio potencialo panaudojimas per kūrybą ir intuiciją

Taktilinė augalų meditacija. PRISILIETIMAI. Praktika

PRISILIETIMAI

Kodas: 901

Taktilinė augalų meditacija

Prisilietus gimsta jausmas ir prasideda kelionė. Lytėjimas – tai gyvenimas. Mes liečiame sąmoningai ir liečiame atsitiktinai. Liečiame su mintimis ir liečiame su jausmais. Liečiame tylėdami, kalbėdami, medituodami. Prisilietimai jungia, stato nematomus tiltus, leidžia nepasiklysti tamsoje, atpažinti, rasti, apsikeisti, sušilti ir atvėsti. Jie suteikia galimybę pažinti iš arčiau, duoti ir gauti, patirti naujų emocijų, suvokti savybes.

Ezoterinis kūrybinis užsiėmimas „Prisilietimai“ – tai taktilinė augalų meditacija, kuri gali padėti atgauti ramybę ir išgirsti širdies balsą.
Sužinoti daugiau >>

KAINOS:
Bazinis paketas: 45 €
Individualus paketas: 65 €

Pirkti

Vidinės jėgos fitomantija. ŠALTINIAI. Praktika

ŠALTINIAI

Kodas: 902

Vidinės jėgos fitomantija

Šaltinis – tai pradžia. Pradžia, kuri duoda energijos, gyvybės, žinių. Mes semiamės daugybės dalykų iš gamtos šaltinių. Šaltinių turime ir savyje. Jie duoda pradžią mūsų vidinei jėgai.

Ezoterinis kūrybinis užsiėmimas „Šaltiniai“ yra skirta vidinės jėgos harmonizavimui, naudojant paslaptingą gamtos magiją.
Sužinoti daugiau >>

KAINOS:
Bazinis paketas: 45 €
Individualus paketas: 65 €

Pirkti

Gamtos ženklų kontempliacija. KRYPTYS. Praktika

KRYPTYS

Kodas: 903

Gamtos ženklų kontempliacija

Pasirinkę tinkamą kryptį, tikslą pasiekiame greičiau. Kažkas pasakė, kad, kai nėra vėjo ir bangų, valtį gali pajudinti mėnulio šviesa. Mes judame net tuomet, kai atrodo, kad stovime. Juda ir keičiasi ir viskas aplink. Kur norime nueiti ir ar tie keliai, kuriais einame, veda būtent ten?

Ezoterinis kūrybinis užsiėmimas „Kryptys“ yra skirta gyvenimo krypčių paieškai, pasitelkiant gamtos ženklų kontempliaciją.
Sužinoti daugiau >>

KAINOS:
Bazinis paketas: 45 €
Individualus paketas: 65 €

Pirkti

Situacijų valdymas ir sprendimų priėmimas. Vidinio potencialo panaudojimo praktikos gyvenimo iššūkiams įveiktiAPIE UŽSIĖMIMUS

„Pasaulio tyla ramina geriau nei milijonai žodžių.“ – KonfucijusGyvenam, kad pažintume pasaulį ir sukurtume save. Sprendimų priėmimas yra svarbi mūsų kasdienybės dalis. Kartais susiduriame su gyvenimo iššūkiais, kuriuos lydi įvairiausi vidiniai prieštaravimai ir tam, kad juos harmoningai įveiktume, reikalingas tinkamas nusiteikimas, emocinė būsena, gera intuicija, kontaktas su pasąmone. Šiam tikslui sukūrėme įrankius, kurie galėtų padėti panaudoti vidinį potencialą.

Žinodami, jog esate skirtingi ir turite nevienodą patirtį, paruošėme Jums dvi alternatyvas:
• BAZINIS PAKETAS – tai praktinis vadovas (PDF) ir mentoriaus pagalba;
• INDIVIDUALUS PAKETAS – tai praktinis vadovas (PDF), mentoriaus pagalba ir papildomos individualios užduotys.
Jeigu anksčiau Jums neteko susidurti su meditacijomis, vizualizacijomis ir kitais panašiais dalykais ir nesate įpratę atsakymų ieškoti savarankiškai, rekomenduotume rinktis antrą variantą.

MENTORYSTĖ
Po užsiėmimų galėsite pasidalinti savo rezultatais su jų autore ir gauti įžvalgas ir atsakymus į iškilusius klausimus.
Norėdami pabendrauti su mentore, parašykite el. laišką su praktikos pavadinimu ir Jums suteiktu kodu. Laiške papasakokite, kas Jums aktualu ir kokius turite klausimus. Atsakymas paprastai paruošiamas per 1 darbo dieną, tačiau tai gali užtrukti ir ilgiau. Jei per kelias dienas atsakymo negavote, susisiekite su mumis. Daugiau apie mentorystę >>
Kodo galiojimo laikas priklauso nuo praktikos rūšies (numatyta galimybė atlikti praktikas komfortiškomis oro sąlygomis).

AR GALIMA ŠIUOS UŽSIĖMIMUS PADOVANOTI?
Praktiniai vadovai su mentoryste gali tapti puikia dovana. Gausite užsakytas prekes e-dovanos pavidalu. Tai bus vardinis kvietimas pasinerti į pasirinktą užsiėmimą. Kvietimą gavėjas galės iškeisti į nurodytą komplektą.