RELAKSACIJA SU MENU

Laisvalaikio kūrybiniai meditaciniai užsiėmimaiRelaksacija su menu. Laisvalaikio kūrybiniai meditaciniai užsiėmimai


„Spalva – tai jėga, kuri betarpiškai įtakoja sielą.“ – W. Kandinsky


Rytuose sakoma, kad jeigu skubate, reikėtų eiti lėčiau. Tame iš tikrųjų yra tiesos. Bandydami būti maksimaliai produktyvūs, dažnai pamirštame daryti pauzes. Tuo tarpu specialistai rekomenduoja ugdyti įprotį reguliariai skirti laiko poilsiui ir atsipalaidavimui. Persijungimas į kitą veiklą padeda įveikti sudėtingas užduotis, generuoti unikalias idėjas ir rasti kūrybiškus sprendimus įvairiose gyvenimo srityse.

Spalvos, linijos ir formos yra paslaptingi įrankiai, kurių dėka galima ne tik keisti realybę, bet ir keistis pačiam. Pasitelkus vaizduotę ir intuiciją, galima keliauti po pasaulį ir po savo vidines gelmes. Laisvalaikio kūrybinių meditacinių užsiėmimų programą „Relaksacija su menu“ kuruoja menininkė ir ezoterikė, kuri padės Jums atrasti meno panaudojimo būdus kasdieniam atsipalaidavimui, susipažinti su estetika ir prisiliesti prie savo sielos.

UŽSIĖMIMŲ FORMATAS
Užsiėmimai gali būti 2 rūšių (pasirinktinai):
• užsiėmimas, susitikus su dailininke (1 valanda),
• užsiėmimas, konsultuojant telefonu ir internetu (2 valandos).

VIETA IR LAIKAS
Priklausomai nuo sezono, užsiėmimų vietos gali būti skirtingos. Šiltuoju metų laiku gali būti rengiami pleneriniai (pranc. en plein air) užsiėmimai po atviru dangumi. Taip pat galima pasirinkti nuotolinius užsiėmimus.
Užsiėmimų laikas derinamas asmeniškai.
Rezervuoti užsiėmimus reikėtų iš anksto, kadangi dailininkė priima nedaug žmonių.

REIKALINGOS DAILĖS PRIEMONĖS
• Spalvoti pieštukai
• Popierius
• Trintukas
• Drožtukas
• Kietas aplankas

KAINA
1 užsiėmimas (1-2 asmenims) – 90 €

Rezervuoti užsiėmimą