KŪRYBINĖS ATOSTOGOS KALNUOSE

Kūrybinės atostogos kalnuose. Piešimas su dailininke. Zakopanė, LenkijaRugpjūčio mėnesį, iškart po Žolinių vykstame į nuostabaus grožio kalnų miestelį Lenkijoje – Zakopanę. Tai bus laisvo formato atostogos, kurių metu 5 dienas vyks piešimo užsiėmimai su dailininke. Papildomai bus galimybė sudalyvauti kūrybinėje ekskursijoje ir savęs pažinimo užsiėmimuose, o taip pat gauti asmeninę bioenergetinę konsultaciją. Apsistoti kiekvienas galės ten, kur išsirinks pats. Susitiksime bendrai praleisti laiką kartu.
Dalyvių skaičius ribotas, todėl registruotis prašome iš anksto. Visas asmenines detales galima aptarti el. paštu.Kūrybinės atostogos kalnuose. Piešimas su dailininke. Zakopanė, LenkijaKŪRYBINIŲ ATOSTOGŲ DATOS
Dailininkė viešės Zakopanėje nuo 2022-08-16 iki 2022-08-21.
Užsiėmimai vyks nuo 2022-08-17 iki 2022-08-21.

KŪRYBINIŲ ATOSTOGŲ RENGINIAI (pasirinktinai)
• 5 dienų piešimo užsiėmimai (su grupe). Kaina: 100 €.
• Kūrybinė ekskursija su dailininke po Zakopanę (su grupe). Kaina: 20 €.
• Savęs pažinimo užsiėmimas (su grupe). Kaina: 30 €.
• Asmeninė bioenergetinė konsultacija. Kaina: 70 €.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Apmokėjimo būdas: banko pavedimu pagal išankstinę sąskaitą. Už papildomus užsiėmimus ir konsultacijas galima bus atsiskaityti vietoje grynaisiais.
Į nurodytas kainas yra įskaičiuota tik dailininkės konsultacija. Dailės priemonėmis, apgyvendinimu, maitinimu, bilietais ir kitais dalykais dalyvis turi pasirūpinti pats.
Kūrybinių atostogų renginiai – tai užsiėmimai, kurie vyksta grupėje. Nesusirinkus pakankamam dalyvių skaičiui, užsiregistravusiems dalyviams paslaugos gali būti teikiamos individualiai nuotoliniu būdu. Jei tokia paslaugų teikimo forma, nesusirinkus grupei, užsiregistravusiems dalyviams netinka, jie turi teisę atšaukti registraciją.

KŪRYBINIŲ ATOSTOGŲ UŽSIĖMIMŲ FORMATAS
Užsiėmimai vyksta vieną kartą per dieną laisva forma jaukiose Zakopanės vietose.
Vieno užsiėmimo trukmė – pusantros valandos.

REIKALINGOS DAILĖS PRIEMONĖS
Dailės priemonėms nėra taikomi jokie apribojimai (išskyrus aliejinius dažus, kurie ilgai dziūsta ir turi specifinį kvapą). Galite pasiimti savo mėgstamiausias priemones. Galite pasikonsultuoti su dailininke ir gauti rekomendacijas, kokios priemonės Jums asmeniškai bus tinkamiausios.

Registruotis