KŪRYBINĖS ATOSTOGOS KALNUOSE

Kūrybinės atostogos kalnuose. Piešimas su dailininke. Zakopanė, LenkijaKūrybinės atostogos kalnuose. Piešimas su dailininke. Zakopanė, LenkijaŠiltuoju metų laiku vykstame į nuostabaus grožio kalnų miestelį Lenkijoje – Zakopanę. Tai bus laisvo formato atostogos, kurių metu 5 dienas vyks piešimo užsiėmimai su dailininke. Papildomai galima užsiregistruoti į asmeninę bioenergetinę konsultaciją.
Tai bus atostogos lėto gyvenimo (Slow Life) filosofijos stiliuje – niekur neskubėsime, turėsime daug laiko sau, pasinersime į vietinės gamtos ir kultūros ritmą, stebėsime, kursime, mėgausimės akimirkomis, susitiksime bendrai praleisti laiką kartu.

KŪRYBINIŲ ATOSTOGŲ KAINA
5 dienų piešimo užsiėmimų kaina 4-6 asmenims – 900 €.

PAPILDOMI UŽSIĖMIMAI (pagal pageidavimą)
Asmeninė bioenergetinė konsultacija. Kaina: 70 €.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Apmokėjimo būdas: banko pavedimu pagal išankstinę sąskaitą. Už papildomus užsiėmimus ir konsultacijas galima atsiskaityti vietoje grynaisiais.
SVARBU: Į nurodytas kainas yra įskaičiuotos tik dailininkės konsultacijos. Dailės priemonėmis, apgyvendinimu, maitinimu, bilietais ir kitais dalykais dalyvis turi pasirūpinti pats.

KŪRYBINIŲ ATOSTOGŲ UŽSIĖMIMŲ FORMATAS
Užsiėmimai vyksta laisva forma jaukiose Zakopanės vietose (lauke ir/ar viduje).
Vieno užsiėmimo trukmė – pusantros valandos.

REIKALINGOS DAILĖS PRIEMONĖS
Dailės priemonėms nėra taikomi jokie apribojimai (išskyrus aliejinius dažus, kurie ilgai dziūsta ir turi specifinį kvapą). Galite pasiimti savo mėgstamiausias priemones. Galite pasikonsultuoti su dailininke ir gauti rekomendacijas, kokios priemonės Jums asmeniškai bus tinkamiausios.

Užsakyti