KŪRYBINĖS ATOSTOGOS GAMTOJE

Dailininkės parengtos kūrybinės atostogos gamtojeDailininkės parengtos kūrybinės atostogos gamtoje. Menininkės sukurta programaJeigu mėgstate atostogauti gamtoje ir norite laiką praleisti įdomiai ir turiningai, kviečiame išbandyti kūrybinių atostogų gamtoje programą, kurią Jums asmeniškai parengs profesionali menininkė, atsižvelgdama į Jūsų planuojamų atostogų lokaciją. Galite pasirinkti Jums patinkančią vietą, kurioje niekur neskubėsite, turėsite daug laiko sau, pasinersite į vietinės gamtos ir kultūros ritmą, stebėsite, kursite, mėgausitės akimirkomis.

KAIP VISKAS VYKSTA?
Planuodami atostogauti, pirmiausia pasirinkite vietą (arba vietas), kur vyksite. Susisiekite su mumis ir papasakokite apie savo kelionės kryptį. Tai padaryti reikėtų iš anksto, kadangi dailininkei reikia šiek tiek laiko, kad sudarytų Jums individualią kūrybos programą. Laukdami jos, įsigykite bilietus, rezervuokite vietą, kurioje apsistosite, ir įsigykite reikalingas dailes priemones, kurias Jums rekomenduos menininkė.
Atvykę į išsvajotą vietą, įsikurkite, pailsėkite ir pasivaikščiokite po apylinkes. Kūrybinių atostogų programą naudokite eilės tvarka – tai leis Jums laipsniškai pažinti ir išmokti atskleisti kūryboje įvairius grožio niuansus.

KŪRYBINIŲ ATOSTOGŲ PROGRAMA
Kūrybinių atostogų programą sudaro specialiai Jums menininkės paruoštos individualios užduotys, kurias gausite PDF formatu.

PROGRAMOS KAINA
Kūrybinių atostogų programos užduočių komplekto kaina: 100 €.

Užsakyti