Sienų dekoravimas. Tapyba. Piešimas. Freska

Namų ir komercinių patalpų sienų apipavidalinimas

Sienų dekoravimas. Tapyba ant sienos. Piešimas. Freska

Nuo seniausių laikų tikima, kad visi patalpose esantys elementai gali vienaip ar kitaip įtakoti žmones, kurie leidžia ten laiką. Vieni tai aiškina psichologiniais, kiti - energetiniais terminais. Ne taip svarbu, kokį žodyną naudosime, bet visi puikiai jaučiame, kad tinkamai įrengtose patalpose, geriau pailsime, efektyviau dirbame, būname geresnės nuotaikos.

Mūsų pasąmonė veikia taip, kad į ją patenka daug daugiau dalykų nei mes spėjame sąmoningai įvertinti. Mes įkvepiame malonų aromatą, rėmelyje pamatome nuotrauką ir tik pasakome: "Kaip jauku!". Tuo tarpu mūsų pasąmonėje gimsta visa istorija: kvapas priminė vaikystėje valgyto pyrago skonį, nuotrauka nunešė prie mėgstamiausio medžio, ant kurio galėdavai nuo visų pasislėpti, vėžliuko skulptūrėlė savo buvimo užsiminė apie neskubėjimą ir ilgaamžiškumą, ir štai, net nepastebėjus, atėjo tas komforto, saugumo, nerūpestingumo ir ramybės jausmas...
Vieni dalykai mus įkvepia, kiti saugo, dar kiti suteikia jėgų ar relaksuoja.

Sienų dekoras (tapyba ant sienų) viešbutyje BOHEMA Klaipėdoje
Kurdami Jums, pasitelkiame žinias ne tik iš meno srities. Nepamirštame ir feng šui, bioenergetikos bei kitų svarbių dalykų. Galbūt tai bus paveikslas, galbūt sienų tapyba (freska), galbūt kiti netradiciniai sprendimai, bet tai bus daugiau nei meno kūriniai. Tame bus dalelė išminties, dalelė magijos, dalelė tikėjimo, dalelė Jūsų svajonių ir didžiulis palinkėjimas sėkmes ir laimės Jūsų namams, nes tikro kūrėjo rankose, tarsi mago, kūriniai atgija.

Sienų dekoras (tapyba ant sienų) viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje
Populiariausias yra vaikų kambarių sienų dekoravimas. Vaikai yra ypatingai jautrūs, mato ir jaučia daugiau už suaugusius, yra didieji estetai ir labai svarbu pasirūpinti, kad tai, kas juos supa, neštų į jų pasaulėlį tik gerą žinią. Ne mažiau svarbios yra ir kitos namų zonos. Galbūt Jūsų darbo vietai reikia atvaizdo, kuris padėtų jaustis stabiliau, mąstyti kūrybiškai ar susikaupti, kas ilgainiui netgi pagerintų Jūsų finansinį pagrindą. Galbūt miegamajame vertėtų pakabinti tai, kas užtikrintų ramesnį miegą. Padėsime Jums visą tai įgyvendinti.

Sienų dekoras (tapyba ant sienų) viešbutyje NAVALIS Klaipėdoje
Meninės kūrybos paslaugos teikiamos Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje. Pagal atskirą susitarimą yra galimybė avykti į kitus miestus.

Gyvai mūsų darbus galite pamatyti Klaipėdoje, apsilankę viešbučio „Bohema“ foje (meninė instaliacija iš knygų su piešimo elementais) ir „Butterfly Apartments“ kambariuose (tapyba ant sienos), o taip pat viešbučio „Navalis“ žiemos sode (tapyba ant sienos).

Skirtingo stilaius DARBŲ PAVYZDŽIŲ galite rasti mūsų paveikslų skyrelyje.