Magiškas vakaras

Mergvakariai. Gimtadieniai

Magiški mergvakariai ir gimtadieniai

„Gimiau ir užaugau magišku laiku, magiškame mieste, tarp magų. Dauguma nemato, kad mes gyvename stebuklų voratinklyje, sujungtame sidabriniais galimybių ir aplinkybių siūlais. Bet aš tai žinojau. (...) Mes ateiname į šį pasaulį su vėjais, miško ugnimi ir kometomis mūsų viduje. Esam gimę, kad dainuotume paukščiams, skaitytume debesis ir matytume likimą smėlio grūdelyje.“ – pasakojo "Vieno medžio kalno" herojus.

Praleiskite ypatingą vakarą magiškai ir pasinerkite į kūrybišką savęs atradimo kelionę su menininke ir ezoterike. Piešimas, tapyba, mandalos, zentagle, burimas Taro kortomis, amuletų gamyba. Nepamirštami įspūdžiai, savęs pažinimas ir profesionalūs patarimai. Padovanokite sau ir savo artimiesiems prasmingą laiką. Juk neveltui sakoma, kad mes neprisimename dienų, mes prisimename akimirkas!

RENGINIO APRAŠYMAS


Programa


„Magiško vakaro“ programa numato laisvalaikio formos kūrybinį užsiėmimą su ezoterikos elementais. Dalyviai gaus užduotį (mandalos piešimas, zentagle ir pan.) bei priemones jai įgyvendinti. Menininkė, be abejo, paaiškins, kaip viską atlikti, kad rezultatai džiugintų, prieis prie kiekvieno ir duos individualų patarimą. Vakaro metu laukia staigmena: "šventės kaltininkas" turės galimybę asmeniškai užduoti vieną klausimą ir išburti atsakymą tikrų Taro kortų pagalba. Asmuo, kuriam skirtas šis vakaras (jubiliatas, būsima nuotaka ar pan.), taip pat gaus dovanų amuletą ar talismaną.


Kiek laiko trunka renginys?


Renginio trukmė – iki 3 valandų.

Kur vyksta renginys?


Renginys gali vykti Vilniuje, Klaipėdoje arba Palangoje.

Kiek kainuoja renginys?


Renginio kaina (iki 10 asmenų) – 299,00 €.
  NEMOKAMAI suteikiamos piešimo priemonės visiems dalyviams.
   DOVANA: 1 amuletas (ar talismanas) asmeniui, kuriam yra skirta šventė.

Papildomos sąlygos


Būtina išankstinė renginio rezervacija.
Renginys nėra skirtas vaikams.
Lankantis tokiose vietose kaip kavinės ir pan., dalyviai privalo patys rezervuoti staliuką ir padengti savo išlaidas.